Kolejka 1
|
23 Marzec, Środa
|
Banga – Trakai II
|
|
2:0
|
|
24 Marzec, Czwartek
|
Tauras – Koralas
|
|
0:3
|
|
Dainava – Palanga
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Pakruojis
|
|
0:1
|
|
25 Marzec, Piątek
|
Panevezys – Silute
|
|
2:1
|
|
22 Maj, Niedziela
|
Stumbras II – Vilniaus
|
|
0:1
|
|
Dziugas – Nevezis
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 2
|
30 Marzec, Środa
|
Vilniaus – Pakruojis
|
|
1:2
|
|
31 Marzec, Czwartek
|
Tauras – Nevezis
|
|
0:1
|
|
1 Kwiecień, Piątek
|
Palanga – Silute
|
|
4:0
|
|
Zalgiris-2 – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Panevezys – Koralas
|
|
1:1
|
|
Trakai II – Dainava
|
|
1:3
|
|
Stumbras II – Dziugas
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 3
|
6 Kwiecień, Środa
|
Vilniaus – Utenis II
|
|
4:0
|
|
Tauras – Stumbras II
|
|
0:4
|
|
Nevezis – Panevezys
|
|
0:0
|
|
8 Kwiecień, Piątek
|
Dainava – Silute
|
|
2:2
|
|
Dziugas – Pakruojis
|
|
2:2
|
|
Koralas – Palanga
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Banga
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
13 Kwiecień, Środa
|
Banga – Vilniaus
|
|
0:2
|
|
Stumbras II – Panevezys
|
|
1:1
|
|
14 Kwiecień, Czwartek
|
Trakai II – Silute
|
|
2:0
|
|
Koralas – Dainava
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Tauras
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Dziugas
|
|
0:5
|
|
Nevezis – Palanga
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Kwiecień, Środa
|
Nevezis – Dainava
|
|
2:2
|
|
21 Kwiecień, Czwartek
|
Zalgiris-2 – Trakai II
|
|
1:2
|
|
Silute – Koralas
|
|
0:1
|
|
Stumbras II – Palanga
|
|
2:1
|
|
22 Kwiecień, Piątek
|
Dziugas – Banga
|
|
1:1
|
|
Pakruojis – Panevezys
|
|
2:1
|
|
Tauras – Utenis II
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
3 Maj, Wtorek
|
Vilniaus – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
4 Maj, Czwartek
|
Banga – Tauras
|
|
3:2
|
|
Dainava – Stumbras II
|
|
1:3
|
|
5 Maj, Piątek
|
Silute – Nevezis
|
|
2:0
|
|
Koralas – Trakai II
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Palanga
|
|
1:1
|
|
6 Maj, Sobota
|
Utenis II – Panevezys
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 7
|
10 Maj, Środa
|
Trakai II – Vilniaus
|
|
1:1
|
|
12 Maj, Piątek
|
Dainava – Pakruojis
|
|
3:0
|
|
12 Maj, Piątek
|
Nevezis – Koralas
|
|
3:2
|
|
Palanga – Utenis II
|
|
2:1
|
|
Stumbras II – Silute
|
|
2:0
|
|
13 Maj, Sobota
|
Dziugas – Zalgiris-2
|
|
3:3
|
|
Panevezys – Banga
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
18 Maj, Czwartek
|
Vilniaus – Dziugas
|
|
4:3
|
|
18 Maj, Czwartek
|
Zalgiris-2 – Tauras
|
|
1:2
|
|
Trakai II – Nevezis
|
|
0:2
|
|
Koralas – Stumbras II
|
|
0:4
|
|
Palanga – Banga
|
|
1:0
|
|
19 Maj, Piątek
|
Silute – Pakruojis
|
|
2:0
|
|
Utenis II – Dainava
|
|
2:11
|
|
|
|
Kolejka 10
|
1 Czerwiec, Czwartek
|
Tauras – Dziugas
|
|
2:3
|
|
2 Czerwiec, Piątek
|
Nevezis – Pakruojis
|
|
0:1
|
|
Utenis II – Koralas
|
|
0:3
|
|
3 Czerwiec, Sobota
|
Banga – Silute
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Vilniaus
|
|
1:1
|
|
23 Czerwiec, Piątek
|
Trakai II – Stumbras II
|
|
2:1
|
|
12 Wrzesień, Wtorek
|
Palanga – Zalgiris-2
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 11
|
8 Czerwiec, Czwartek
|
Panevezys – Dziugas
|
|
0:2
|
|
Tauras – Trakai II
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Nevezis
|
|
0:4
|
|
Koralas – Banga
|
|
3:1
|
|
Palanga – Vilniaus
|
|
2:1
|
|
11 Czerwiec, Niedziela
|
Dainava – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
11 Czerwiec, Niedziela
|
Pakruojis – Stumbras II
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
15 Czerwiec, Czwartek
|
Stumbras II – Utenis II
|
|
1:0
|
|
Panevezys – Tauras
|
|
2:0
|
|
Palanga – Dziugas
|
|
2:2
|
|
Nevezis – Banga
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Trakai II
|
|
1:2
|
|
Dainava – Vilniaus
|
|
2:1
|
|
16 Czerwiec, Piątek
|
Silute – Zalgiris-2
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 13
|
19 Czerwiec, Poniedziałek
|
Tauras – Palanga
|
|
2:3
|
|
Dziugas – Dainava
|
|
1:1
|
|
Trakai II – Panevezys
|
|
1:2
|
|
21 Czerwiec, Środa
|
Banga – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
21 Czerwiec, Środa
|
Vilniaus – Silute
|
|
5:1
|
|
Utenis II – Pakruojis
|
|
3:3
|
|
25 Lipiec, Wtorek
|
Zalgiris-2 – Koralas
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
29 Czerwiec, Czwartek
|
Vilniaus – Koralas
|
|
1:1
|
|
30 Czerwiec, Piątek
|
Utenis II – Trakai II
|
|
4:3
|
|
Pakruojis – Banga
|
|
2:1
|
|
Dziugas – Silute
|
|
5:1
|
|
Zalgiris-2 – Nevezis
|
|
1:3
|
|
Palanga – Panevezys
|
|
1:0
|
|
Tauras – Dainava
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 15
|
26 Czerwiec, Poniedziałek
|
Zalgiris-2 – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
5 Lipiec, Środa
|
Koralas – Dziugas
|
|
0:1
|
|
Trakai II – Palanga
|
|
1:3
|
|
Nevezis – Vilniaus
|
|
0:0
|
|
Banga – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Silute – Tauras
|
|
2:0
|
|
Dainava – Panevezys
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
8 Lipiec, Sobota
|
Pakruojis – Zalgiris-2
|
|
0:4
|
|
Koralas – Tauras
|
|
4:0
|
|
Trakai II – Banga
|
|
1:1
|
|
Silute – Panevezys
|
|
2:2
|
|
Nevezis – Dziugas
|
|
1:2
|
|
25 Lipiec, Wtorek
|
Vilniaus – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
Palanga – Dainava
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 17
|
28 Lipiec, Piątek
|
Koralas – Panevezys
|
|
2:1
|
|
Utenis II – Zalgiris-2
|
|
1:0
|
|
Nevezis – Tauras
|
|
2:0
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Dainava – Trakai II
|
|
2:1
|
|
Dziugas – Stumbras II
|
|
0:0
|
|
Pakruojis – Vilniaus
|
|
2:2
|
|
Silute – Palanga
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 18
|
3 Sierpień, Czwartek
|
Utenis II – Vilniaus
|
|
1:2
|
|
Pakruojis – Dziugas
|
|
1:2
|
|
Banga – Zalgiris-2
|
|
5:1
|
|
4 Sierpień, Piątek
|
Silute – Dainava
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Nevezis
|
|
1:3
|
|
Palanga – Koralas
|
|
1:2
|
|
Stumbras II – Tauras
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 19
|
7 Sierpień, Poniedziałek
|
Tauras – Pakruojis
|
|
0:0
|
|
Palanga – Nevezis
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Stumbras II
|
|
1:1
|
|
Dziugas – Utenis II
|
|
1:0
|
|
Dainava – Koralas
|
|
0:1
|
|
Vilniaus – Banga
|
|
0:1
|
|
8 Sierpień, Wtorek
|
Silute – Trakai II
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
10 Sierpień, Czwartek
|
Palanga – Stumbras II
|
|
1:1
|
|
Dainava – Nevezis
|
|
0:1
|
|
Banga – Dziugas
|
|
2:0
|
|
11 Sierpień, Piątek
|
Koralas – Silute
|
|
4:0
|
|
Utenis II – Tauras
|
|
2:5
|
|
12 Sierpień, Sobota
|
Panevezys – Pakruojis
|
|
1:0
|
|
Trakai II – Zalgiris-2
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 21
|
16 Sierpień, Środa
|
Zalgiris-2 – Vilniaus
|
|
4:0
|
|
17 Sierpień, Czwartek
|
Tauras – Banga
|
|
1:2
|
|
Panevezys – Utenis II
|
|
1:0
|
|
18 Sierpień, Piątek
|
Nevezis – Silute
|
|
1:1
|
|
Palanga – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
Trakai II – Koralas
|
|
1:1
|
|
Stumbras II – Dainava
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
22 Sierpień, Wtorek
|
Banga – Panevezys
|
|
6:4
|
|
Vilniaus – Trakai II
|
|
1:0
|
|
24 Sierpień, Czwartek
|
Zalgiris-2 – Dziugas
|
|
0:2
|
|
25 Sierpień, Piątek
|
Silute – Stumbras II
|
|
2:1
|
|
Utenis II – Palanga
|
|
1:3
|
|
Koralas – Nevezis
|
|
2:0
|
|
26 Sierpień, Sobota
|
Pakruojis – Dainava
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 23
|
14 Sierpień, Poniedziałek
|
Stumbras II – Koralas
|
|
3:3
|
|
1 Wrzesień, Piątek
|
Nevezis – Trakai II
|
|
2:0
|
|
Pakruojis – Silute
|
|
2:2
|
|
2 Wrzesień, Sobota
|
Dziugas – Vilniaus
|
|
0:0
|
|
Dainava – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Banga – Palanga
|
|
2:2
|
|
18 Wrzesień, Poniedziałek
|
Tauras – Zalgiris-2
|
|
5:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
8 Wrzesień, Piątek
|
Koralas – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
Utenis II – Silute
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Zalgiris-2
|
|
2:1
|
|
Nevezis – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
9 Wrzesień, Sobota
|
Trakai II – Dziugas
|
|
0:4
|
|
Dainava – Banga
|
|
0:0
|
|
16 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Tauras – Vilniaus
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
14 Wrzesień, Czwartek
|
Dziugas – Tauras
|
|
0:0
|
|
Stumbras II – Trakai II
|
|
0:2
|
|
Vilniaus – Panevezys
|
|
4:2
|
|
15 Wrzesień, Piątek
|
Pakruojis – Nevezis
|
|
1:0
|
|
Koralas – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Palanga
|
|
1:4
|
|
16 Wrzesień, Sobota
|
Silute – Banga
|
|
1:5
|
|
|
|
Kolejka 26
|
21 Wrzesień, Czwartek
|
Banga – Koralas
|
|
2:0
|
|
Vilniaus – Palanga
|
|
1:2
|
|
Stumbras II – Pakruojis
|
|
3:0
|
|
22 Wrzesień, Piątek
|
Dziugas – Panevezys
|
|
2:5
|
|
Trakai II – Tauras
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Dainava
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Utenis II
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 27
|
28 Wrzesień, Czwartek
|
Banga – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Vilniaus – Dainava
|
|
2:1
|
|
29 Wrzesień, Piątek
|
Trakai II – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
30 Wrzesień, Sobota
|
Tauras – Panevezys
|
|
1:2
|
|
Dziugas – Palanga
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Stumbras II
|
|
1:6
|
|
17 Pażdziernik, Wtorek
|
Zalgiris-2 – Silute
|
|
7:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
25 Wrzesień, Poniedziałek
|
Stumbras II – Banga
|
|
2:1
|
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Panevezys – Trakai II
|
|
2:1
|
|
Dainava – Dziugas
|
|
1:0
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Silute – Vilniaus
|
|
0:5
|
|
Palanga – Tauras
|
|
6:1
|
|
Pakruojis – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Koralas – Zalgiris-2
|
|
5:3
|
|
|
Kolejka 29
|
12 Pażdziernik, Czwartek
|
Dainava – Tauras
|
|
5:0
|
|
13 Pażdziernik, Piątek
|
Nevezis – Zalgiris-2
|
|
3:1
|
|
Koralas – Vilniaus
|
|
1:3
|
|
14 Pażdziernik, Sobota
|
Trakai II – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Panevezys – Palanga
|
|
3:4
|
|
Silute – Dziugas
|
|
1:3
|
|
Banga – Pakruojis
|
|
5:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Utenis II – Banga
|
|
0:4
|
|
Stumbras II – Zalgiris-2
|
|
5:0
|
|
Dziugas – Koralas
|
|
6:2
|
|
Vilniaus – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Palanga – Trakai II
|
|
3:1
|
|
Tauras – Silute
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Dainava
|
|
1:2
|
|
|