Kolejka 1
|
27 Marzec, Piątek
|
Tauras – Dziugas Telsiai
|
|
3:2
|
|
Nevezis – Minija
|
|
3:0
|
|
Kruoja II – Silas
|
|
4:2
|
|
28 Marzec, Sobota
|
Lietava – Krazante
|
|
5:1
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Palanga
|
|
0:3
|
|
MRU – Auska
|
|
0:0
|
|
Banga – Panevezys
|
|
3:1
|
|
Kaunas – Silute
|
|
0:0
|
|
14 Kwiecieñ, Wtorek
|
Zalgiris-2 – Trakai II
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 2
|
2 Kwiecieñ, Czwartek
|
Kaunas – Minija
|
|
2:1
|
|
Silute – Trakai II
|
|
2:1
|
|
3 Kwiecieñ, Piątek
|
Panevezys – Dziugas Telsiai
|
|
1:0
|
|
Auska – Tauras
|
|
4:0
|
|
Zalgiris-2 – Silas
|
|
0:1
|
|
Palanga – Krazante
|
|
7:1
|
|
MRU – Lietava
|
|
2:0
|
|
Nevezis – Banga
|
|
1:0
|
|
5 Kwiecieñ, Niedziela
|
Lokomotyvas Radviliskis – Kruoja II
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
9 Kwiecieñ, Czwartek
|
Tauras – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
2:2
|
|
Nevezis – Palanga
|
|
2:0
|
|
10 Kwiecieñ, Piątek
|
Dziugas Telsiai – Silas
|
|
1:2
|
|
Trakai II – Auska
|
|
5:0
|
|
Panevezys – Silute
|
|
2:2
|
|
MRU – Krazante
|
|
4:1
|
|
11 Kwiecieñ, Sobota
|
Kaunas – Lietava
|
|
0:1
|
|
Banga – Kruoja II
|
|
2:1
|
|
Zalgiris-2 – Minija
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
17 Kwiecieñ, Piątek
|
Tauras – Silas
|
|
0:5
|
|
17 Kwiecieñ, Piątek
|
Auska – Kaunas
|
|
0:0
|
|
Panevezys – Krazante
|
|
2:2
|
|
Kruoja II – Minija
|
|
0:2
|
|
Nevezis – Lietava
|
|
1:1
|
|
18 Kwiecieñ, Sobota
|
Banga – Palanga
|
|
2:2
|
|
MRU – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Silute
|
|
1:0
|
|
Dziugas Telsiai – Trakai II
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
22 Kwiecieñ, Środa
|
Auska – Krazante
|
|
3:1
|
|
23 Kwiecieñ, Czwartek
|
Palanga – Silas
|
|
3:1
|
|
24 Kwiecieñ, Piątek
|
Dziugas Telsiai – MRU
|
|
3:0
|
|
Minija – Banga
|
|
1:0
|
|
Zalgiris-2 – Kaunas
|
|
2:0
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Lietava
|
|
1:4
|
|
Tauras – Panevezys
|
|
0:4
|
|
Silute – Nevezis
|
|
2:0
|
|
25 Kwiecieñ, Sobota
|
Kruoja II – Trakai II
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
30 Kwiecieñ, Czwartek
|
Silute – Auska
|
|
1:0
|
|
Kruoja II – Palanga
|
|
0:6
|
|
Panevezys – Silas
|
|
3:4
|
|
Krazante – Kaunas
|
|
1:1
|
|
1 Maj, Piątek
|
Minija – Dziugas Telsiai
|
|
2:4
|
|
2 Maj, Sobota
|
MRU – Nevezis
|
|
1:1
|
|
Zalgiris-2 – Lietava
|
|
1:2
|
|
Banga – Tauras
|
|
3:0
|
|
3 Maj, Niedziela
|
Trakai II – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 7
|
6 Maj, Środa
|
Kaunas – Kruoja II
|
|
4:1
|
|
8 Maj, Piątek
|
Auska – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
0:4
|
|
Krazante – Dziugas Telsiai
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Zalgiris-2
|
|
2:2
|
|
Minija – Panevezys
|
|
1:2
|
|
9 Maj, Sobota
|
Banga – Silute
|
|
3:1
|
|
MRU – Tauras
|
|
7:2
|
|
Palanga – Trakai II
|
|
3:1
|
|
11 Maj, Poniedziałek
|
Lietava – Silas
|
|
4:0
|
|
|
|
|
Kolejka 9
|
19 Maj, Wtorek
|
Kruoja II – Tauras
|
|
6:0
|
|
22 Maj, Piątek
|
Krazante – Silute
|
|
2:2
|
|
23 Maj, Sobota
|
Dziugas Telsiai – Palanga
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Kaunas
|
|
4:1
|
|
Zalgiris-2 – MRU
|
|
4:0
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Minija
|
|
1:0
|
|
Lietava – Auska
|
|
3:1
|
|
Nevezis – Trakai II
|
|
2:0
|
|
Banga – Silas
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
29 Maj, Piątek
|
Trakai II – MRU
|
|
4:0
|
|
Krazante – Silas
|
|
2:3
|
|
Minija – Lietava
|
|
1:1
|
|
Auska – Banga
|
|
0:0
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Panevezys
|
|
1:2
|
|
Nevezis – Dziugas Telsiai
|
|
1:0
|
|
Tauras – Kaunas
|
|
0:1
|
|
Silute – Palanga
|
|
1:1
|
|
18 Sierpieñ, Wtorek
|
Kruoja II – Zalgiris-2
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 11
|
1 Czerwiec, Poniedziałek
|
Krazante – Trakai II
|
|
1:3
|
|
Minija – Auska
|
|
3:3
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Silas
|
|
1:3
|
|
Nevezis – Tauras
|
|
3:0
|
|
Banga – Dziugas Telsiai
|
|
2:0
|
|
Silute – Lietava
|
|
1:3
|
|
Kaunas – MRU
|
|
1:1
|
|
2 Czerwiec, Wtorek
|
Panevezys – Kruoja II
|
|
6:0
|
|
23 Lipiec, Czwartek
|
Palanga – Zalgiris-2
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
5 Czerwiec, Piątek
|
Kruoja II – Nevezis
|
|
0:3
|
|
Dziugas Telsiai – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
0:5
|
|
Lietava – Trakai II
|
|
1:1
|
|
Banga – Zalgiris-2
|
|
3:2
|
|
Tauras – Krazante
|
|
1:2
|
|
Palanga – Kaunas
|
|
2:0
|
|
Auska – Silas
|
|
1:6
|
|
6 Czerwiec, Sobota
|
MRU – Panevezys
|
|
2:5
|
|
Minija – Silute
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 13
|
8 Czerwiec, Poniedziałek
|
Zalgiris-2 – Dziugas Telsiai
|
|
3:0
|
|
9 Czerwiec, Wtorek
|
MRU – Minija
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Trakai II
|
|
2:3
|
|
11 Czerwiec, Czwartek
|
Kaunas – Silas
|
|
1:4
|
|
12 Czerwiec, Piątek
|
Lokomotyvas Radviliskis – Nevezis
|
|
1:6
|
|
Krazante – Banga
|
|
0:0
|
|
Kruoja II – Auska
|
|
0:3
|
|
Silute – Tauras
|
|
6:1
|
|
Lietava – Palanga
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
19 Czerwiec, Piątek
|
Trakai II – Kaunas
|
|
1:0
|
|
Auska – Palanga
|
|
1:0
|
|
Nevezis – Silas
|
|
0:2
|
|
Banga – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
2:0
|
|
Silute – MRU
|
|
0:2
|
|
Krazante – Minija
|
|
3:2
|
|
Dziugas Telsiai – Kruoja II
|
|
1:0
|
|
20 Czerwiec, Sobota
|
Tauras – Zalgiris-2
|
|
2:8
|
|
Panevezys – Lietava
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 17
|
30 Czerwiec, Wtorek
|
Panevezys – Auska
|
|
2:0
|
|
Dziugas Telsiai – Lietava
|
|
2:4
|
|
1 Lipiec, Środa
|
Minija – Silas
|
|
2:1
|
|
Kaunas – Nevezis
|
|
4:3
|
|
2 Lipiec, Czwartek
|
Kruoja II – MRU
|
|
0:2
|
|
Zalgiris-2 – Krazante
|
|
6:0
|
|
Palanga – Tauras
|
|
6:1
|
|
Silute – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
3:1
|
|
Trakai II – Banga
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
5 Lipiec, Niedziela
|
Dziugas Telsiai – Tauras
|
|
5:1
|
|
Krazante – Lietava
|
|
1:5
|
|
Minija – Nevezis
|
|
6:0
|
|
Palanga – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
0:3
|
|
Silute – Kaunas
|
|
1:0
|
|
Auska – MRU
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Banga
|
|
0:0
|
|
Silas – Kruoja II
|
|
2:1
|
|
6 Lipiec, Poniedziałek
|
Trakai II – Zalgiris-2
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 19
|
27 Lipiec, Poniedziałek
|
Kruoja II – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
0:3
|
|
Dziugas Telsiai – Panevezys
|
|
1:5
|
|
Krazante – Palanga
|
|
1:3
|
|
Minija – Kaunas
|
|
0:1
|
|
Lietava – MRU
|
|
4:1
|
|
Tauras – Auska
|
|
1:3
|
|
Trakai II – Silute
|
|
4:3
|
|
Banga – Nevezis
|
|
0:2
|
|
29 Lipiec, Środa
|
Silas – Zalgiris-2
|
|
1:2
|
|
|
|
|
Kolejka 21
|
4 Sierpieñ, Wtorek
|
Kaunas – Auska
|
|
1:1
|
|
6 Sierpieñ, Czwartek
|
Silas – Tauras
|
|
5:1
|
|
Minija – Kruoja II
|
|
6:0
|
|
Trakai II – Dziugas Telsiai
|
|
1:2
|
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Krazante – Panevezys
|
|
1:6
|
|
Lietava – Nevezis
|
|
7:0
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – MRU
|
|
3:1
|
|
Silute – Zalgiris-2
|
|
1:2
|
|
26 Sierpieñ, Środa
|
Palanga – Banga
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
9 Sierpieñ, Niedziela
|
Trakai II – Kruoja II
|
|
4:0
|
|
10 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Banga – Minija
|
|
4:0
|
|
Silas – Palanga
|
|
1:1
|
|
11 Sierpieñ, Wtorek
|
Krazante – Auska
|
|
1:0
|
|
Panevezys – Tauras
|
|
5:0
|
|
Lietava – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
2:1
|
|
Nevezis – Silute
|
|
3:1
|
|
Kaunas – Zalgiris-2
|
|
0:4
|
|
MRU – Dziugas Telsiai
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
18 Sierpieñ, Wtorek
|
Tauras – MRU
|
|
2:1
|
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Silas – Lietava
|
|
1:0
|
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Kruoja II – Kaunas
|
|
0:3
|
|
Dziugas Telsiai – Krazante
|
|
1:2
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Auska
|
|
3:0
|
|
Silute – Banga
|
|
0:1
|
|
22 Sierpieñ, Sobota
|
Trakai II – Palanga
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Minija
|
|
2:1
|
|
Zalgiris-2 – Nevezis
|
|
5:1
|
|
|
Kolejka 25
|
27 Sierpieñ, Czwartek
|
Kaunas – Dziugas Telsiai
|
|
0:1
|
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Nevezis – Auska
|
|
4:0
|
|
Krazante – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
1:0
|
|
Zalgiris-2 – Panevezys
|
|
6:2
|
|
29 Sierpieñ, Sobota
|
Silas – MRU
|
|
1:0
|
|
Minija – Palanga
|
|
0:2
|
|
Kruoja II – Silute
|
|
0:3
|
|
Trakai II – Tauras
|
|
8:4
|
|
Banga – Lietava
|
|
2:1
|
|
|
|
|
Kolejka 27
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Dziugas Telsiai – Nevezis
|
|
1:2
|
|
Kaunas – Tauras
|
|
7:0
|
|
Lietava – Minija
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
2:3
|
|
Silas – Krazante
|
|
3:2
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Palanga – Silute
|
|
0:1
|
|
Zalgiris-2 – Kruoja II
|
|
3:0
|
|
Banga – Auska
|
|
3:1
|
|
MRU – Trakai II
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Wrzesieñ, Czwartek
|
MRU – Kaunas
|
|
1:2
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Lietava – Silute
|
|
1:0
|
|
Silas – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
5:0
|
|
Tauras – Nevezis
|
|
3:2
|
|
Auska – Minija
|
|
3:1
|
|
Dziugas Telsiai – Banga
|
|
0:2
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Zalgiris-2 – Palanga
|
|
2:2
|
|
Trakai II – Krazante
|
|
5:2
|
|
Kruoja II – Panevezys
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 29
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Panevezys – MRU
|
|
2:2
|
|
Zalgiris-2 – Banga
|
|
1:0
|
|
Silas – Auska
|
|
3:3
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Dziugas Telsiai
|
|
0:0
|
|
Nevezis – Kruoja II
|
|
3:0
|
|
Silute – Minija
|
|
2:0
|
|
Krazante – Tauras
|
|
4:3
|
|
Trakai II – Lietava
|
|
0:2
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Kaunas – Palanga
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Tauras – Silute
|
|
2:8
|
|
Nevezis – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
4:2
|
|
Minija – MRU
|
|
2:3
|
|
Dziugas Telsiai – Zalgiris-2
|
|
1:2
|
|
Silas – Kaunas
|
|
1:0
|
|
Palanga – Lietava
|
|
0:3
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Auska – Kruoja II
|
|
3:0
|
|
Banga – Krazante
|
|
3:0
|
|
Trakai II – Panevezys
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 31
|
9 Lipiec, Czwartek
|
Palanga – Auska
|
|
4:0
|
|
5 Pażdziernik, Poniedziałek
|
MRU – Silute
|
|
3:0
|
|
7 Pażdziernik, Środa
|
Zalgiris-2 – Tauras
|
|
12:0
|
|
9 Pażdziernik, Piątek
|
Minija – Krazante
|
|
3:5
|
|
Kruoja II – Dziugas Telsiai
|
|
0:3
|
|
Silas – Nevezis
|
|
4:1
|
|
10 Pażdziernik, Sobota
|
Kaunas – Trakai II
|
|
0:5
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Banga
|
|
2:8
|
|
Lietava – Panevezys
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Trakai II – Minija
|
|
4:0
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Tauras – Lietava
|
|
0:11
|
|
Panevezys – Nevezis
|
|
0:1
|
|
Dziugas Telsiai – Auska
|
|
2:0
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Silas – Silute
|
|
6:3
|
|
Krazante – Kruoja II
|
|
3:0
|
|
Banga – Kaunas
|
|
7:0
|
|
MRU – Palanga
|
|
2:3
|
|
20 Pażdziernik, Wtorek
|
Zalgiris-2 – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 33
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Silute – Dziugas Telsiai
|
|
0:2
|
|
Nevezis – Krazante
|
|
5:4
|
|
Minija – Tauras
|
|
2:4
|
|
Silas – Trakai II
|
|
4:1
|
|
Zalgiris-2 – Auska
|
|
2:0
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Kruoja II – Lietava
|
|
0:3
|
|
Palanga – Panevezys
|
|
1:0
|
|
MRU – Banga
|
|
0:1
|
|
Kaunas – Lokomotyvas Radviliskis
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 34
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Krazante – Zalgiris-2
|
|
0:5
|
|
Auska – Panevezys
|
|
2:1
|
|
Lietava – Dziugas Telsiai
|
|
2:0
|
|
Silas – Minija
|
|
4:0
|
|
Lokomotyvas Radviliskis – Silute
|
|
1:3
|
|
MRU – Kruoja II
|
|
3:0
|
|
Nevezis – Kaunas
|
|
2:1
|
|
Tauras – Palanga
|
|
2:4
|
|
Banga – Trakai II
|
|
2:1
|
|
|