Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
закрити
Увійти через facebook
Забули пароль?
Зареєструватися
For example:
gaa
Formula
БОКС
бАрселона
Hannover
ТРАНСЛЯЦІЇ
ПІДСУМКИ ON-LINE
ВІДЕО АРХІВ
ФАН-КЛУБИ
BEST BETTING SITES
Увійти
Зареєструватися
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ФОРУМ
КОНТАКТИ
Новость часа – теннис, сегодня, 13:52
Медведев прошел в третий круг Ролан Гаррос после отказа Кецмановича
Ігри ваших улюблених команд
Для відображення цього блоку необхідно
пройти реєстрацію
або
авторизуватися
Прогнози ставок на сьогодні
Зараз немає рекомендованих ставок.
Встановлений час 15:09 (
UTC +3
)
Top Events LIVE
Губерт Гуркач – Брендон Накасіма
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Зізу Бергс – Максиміліан Мартерер
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Себастьян Офнер – Себастьян Баес
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Денис Шаповалов – Френсіс Тіафо
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Генрі Сквайр – Фелікс Оже-Альяссім
12:15 (ATP. Ролан Гаррос)
Лучано Дардері – Таллон Грікспур
14:15 (ATP. Ролан Гаррос)
Лоренцо Сонего – Чжічжень Чжан
15:05 (ATP. Ролан Гаррос)
Александр Зверєв – Давид Гоффен
15:15 (ATP. Ролан Гаррос)
сьогодні (30 травня, четвер)
Відкритий чемпіонат Сінгапуру
5:00 (Світовий тур BWF)
Чемпіонат Світу 2024
9:00 (Грепплінг)
Губерт Гуркач – Брендон Накасіма
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Зізу Бергс – Максиміліан Мартерер
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Себастьян Офнер – Себастьян Баес
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Денис Шаповалов – Френсіс Тіафо
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Катерина Синякова (Ж) – Хлоя Паке (Ж)
12:10 (WTA. Ролан Гаррос)
Паула Бадоса-Хіберт (Ж) – Юлія Путінцева (Ж)
12:10 (WTA. Ролан Гаррос)
Ролан Гаррос
12:10 (Ролан Гаррос)
Генрі Сквайр – Фелікс Оже-Альяссім
12:15 (ATP. Ролан Гаррос)
Сіньюй Ванг (Ж) – Вікторія Томова (Ж)
12:15 (WTA. Ролан Гаррос)
Ілз – Шаркс
12:50 (Австралія. НРЛ)
Моюка Укіджіма (Ж) – Аріна Соболенко (Ж)
13:10 (WTA. Ролан Гаррос)
WTT Чемпіонс Чунцін
13:30 (WTT)
Аранта Рус (Ж) – Олена Рибакіна (Ж)
13:40 (WTA. Ролан Гаррос)
Европейский Опен
14:00 (DP World Tour)
Кайрат-Жастар – Туркестан
2:0
14:00 (Казахстан. 1-а ліга)
Киран – Каспій
0:0
14:00 (Казахстан. 1-а ліга)
Даніель Коллінз (Ж) – Ольга Даніловіч (Ж)
14:00 (WTA. Ролан Гаррос)
Нью Тайпей Кінгс – Формоса Дрімерс
14:00 (Тайвань. П Ліга+)
Тайбей Тайшин Марс – Тайвань Бір Леопардс
14:00 (Тайвань. Т1 Ліга)
Лучано Дардері – Таллон Грікспур
14:15 (ATP. Ролан Гаррос)
Бразилія (Ж) – Нідерланди (Ж)
14:30 (Жінки. Ліга націй)
Елина Світоліна (Ж) – Діан Паррі (Ж)
14:45 (WTA. Ролан Гаррос)
Супер Серія Модус
15:00 (Модус ліга)
Людмила Самсонова (Ж) – Аманда Анісімова (Ж)
15:00 (WTA. Ролан Гаррос)
Іран (Ж) – Білорусь (Ж)
15:00 (Збірні)
Лоренцо Сонего – Чжічжень Чжан
15:05 (ATP. Ролан Гаррос)
показати всі
Ботошані
(футбол)
Ліга:
Румунія. Ліга 1
 
профіль
 
трансляції
 
відео архів
новини
 
останні результати
24.05.24
Міовень
0:1
Ботошані
В
відео
17.05.24
Ботошані
1:0
Міовень
В
відео
12.05.24
Оцелул Галац
2:0
Ботошані
П
відео
04.05.24
Ботошані
0:0
Волунтарі
Н
відео
29.04.24
Петролюл
1:2
Ботошані
В
відео
турнірне положення
Університатя
1:1 (5:4)
Університатя Кл
Оцелул Галац
0:2
Університатя Кл
Плей-оф
Ботошані
1:0; 1:0
Міовень
Динамо Бх
2:0; 0:0
М`єркуря-Чук
За вибуття до нижчого дивізіон
І
В
Н
П
М'ячi
О
1
УТА Арад
9
5
2
2
15 / 11
37
2
Оцелул Галац
9
6
1
2
11 / 7
36
3
Германнштадт
9
4
2
3
13 / 7
34
4
Унiверсiтатя Клуж
9
3
3
3
12 / 10
33
5
Петролюл
9
3
2
4
8 / 14
29
6
Політехніка Ясси
9
3
1
5
7 / 8
27
7
Динамо Бх
9
2
4
3
10 / 12
25
8
Ботошані
9
4
2
3
11 / 11
25
9
Волунтарі
9
2
4
3
11 / 10
24
10
Університатя 1948
9
1
3
5
8 / 16
22
Раунд Чемпіоншипу
І
В
Н
П
М'ячi
О
1
ФКСБ
10
5
2
3
12 / 11
49
2
ЧФР Клуж
10
6
1
3
19 / 14
46
3
Університатя
10
6
1
3
18 / 14
44
4
Фарул
10
4
2
4
19 / 20
36
5
Сепсі ОСК
10
3
3
4
17 / 17
34
6
Рапид Бухарест
10
1
1
8
13 / 22
32
Регулярний сезон
І
В
Н
П
М'ячi
О
1
ФКСБ
30
19
7
4
53 / 28
64
2
Рапид Бухарест
30
15
10
5
55 / 32
55
3
ЧФР Клуж
30
15
8
7
54 / 29
53
4
Університатя
30
13
10
7
47 / 38
49
5
Фарул
30
11
10
9
37 / 38
43
6
Сепсі ОСК
30
12
7
11
43 / 34
43
7
Унiверсiтатя Клуж
30
10
12
8
35 / 38
42
8
УТА Арад
30
10
10
10
36 / 43
40
9
Германнштадт
30
9
13
8
36 / 31
40
10
Петролюл
30
7
14
9
29 / 32
35
11
Оцелул Галац
30
6
16
8
31 / 36
34
12
Політехніка Ясси
30
7
12
11
33 / 44
33
13
Університатя 1948
30
9
4
17
43 / 50
31
14
Динамо Бх
30
8
5
17
22 / 41
29
15
Волунтарі
30
6
10
14
31 / 49
28
16
Ботошані
30
3
12
15
30 / 52
21
у групу за вищі місця
у групу за право залишитися у лізі
Лига конференций
у нижчий дивізіон (плей-офф)
у нижчий дивізіон
Ліга Чемпіонів (відбірний раунд)
Ліга Європи
Усі таблиці
Скрыть этот рекламный блок
Обговорення на форумі
Что произходит ?
останнє повідомлення 24 день тому
Lifetv782.me admin.
останнє повідомлення 25 день тому
Благодарность тем, кто даёт нам возможность посмотреть желаемую трансляцию.
останнє повідомлення 31 день тому
РЕКЛАМА НА LiveTV.ru
Користувацька угода
Інформер для Вашого сайту
Наверх
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Всі права захищені.
Всі назви та логотипи клубів та каналів належать їх власникам