тур 1
|
6 серпня, субота
|
Брентфорд – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Уікомб – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Транмер – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Ексетер Сіті
|
|
0:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Престон – Колчестер Юн
|
|
2:4
|
|
Олдхем Атлетік – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Хартлпул Юн
|
|
2:2
|
|
Хаддерсфілд – Бері
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Борнмут
|
|
3:0
|
|
Карлайл Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 2
|
13 серпня, субота
|
Ноттс Каунті – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Рочдейл – Хаддерсфілд
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Престон
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Юн – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
Йовіл Таун – Олдхем Атлетік
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Транмер
|
|
0:1
|
|
Хартлпул Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Ексетер Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Колчестер Юн – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Бері – Карлайл Юн
|
|
0:2
|
|
Борнмут – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:0
|
|
|
тур 3
|
16 серпня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Транмер
|
|
3:2
|
|
Рочдейл – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Сканторп Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Юн – Уолсолл
|
|
3:2
|
|
Йовіл Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Уікомб
|
|
1:3
|
|
Хартлпул Юн – Хаддерсфілд
|
|
0:0
|
|
Ексетер Сіті – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Престон
|
|
0:2
|
|
Бері – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:1
|
|
Борнмут – Стівенідж
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 4
|
20 серпня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Хартлпул Юн
|
|
2:2
|
|
Транмер – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Бері
|
|
0:2
|
|
Престон – Ексетер Сіті
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Честерфілд
|
|
6:2
|
|
Хаддерсфілд – Колчестер Юн
|
|
3:2
|
|
Чарльтон – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Карлайл Юн – Борнмут
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Лейтон Орієнт
|
|
5:0
|
|
|
тур 5
|
27 серпня, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Престон – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Рочдейл – Хартлпул Юн
|
|
1:3
|
|
Шеффілд Уенсдей – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Йовіл Таун – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
Хаддерсфілд – Уікомб
|
|
3:0
|
|
Борнмут – Уолсолл
|
|
0:2
|
|
Брентфорд – Транмер
|
|
0:2
|
|
Бері – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Олдхем Атлетік
|
|
4:1
|
|
Ексетер Сіті – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 6
|
3 вересня, субота
|
Уолсолл – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Транмер – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Рочдейл
|
|
4:2
|
|
Шеффілд Юн – Бері
|
|
4:0
|
|
Сканторп Юн – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Борнмут
|
|
3:1
|
|
Хартлпул Юн – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Лейтон Орієнт
|
|
0:0
|
|
Карлайл Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:3
|
|
5 вересня, понеділок
|
Чарльтон – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
27 вересня, вівторок
|
Уікомб – Престон
|
|
3:4
|
|
|
тур 7
|
9 вересня, п`ятница
|
Престон – Йовіл Таун
|
|
4:3
|
|
10 вересня, субота
|
Олдхем Атлетік – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:1
|
|
Уікомб – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Транмер
|
|
2:0
|
|
Колчестер Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Хартлпул Юн
|
|
1:2
|
|
Бері – Рочдейл
|
|
2:4
|
|
Борнмут – Честерфілд
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 8
|
13 вересня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Хаддерсфілд
|
|
0:3
|
|
Стівенідж – Шеффілд Уенсдей
|
|
5:1
|
|
Транмер – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Уікомб
|
|
1:0
|
|
Рочдейл – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Борнмут
|
|
1:3
|
|
Ексетер Сіті – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Бері
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
27 вересня, вівторок
|
Хартлпул Юн – Престон
|
|
0:1
|
|
29 листопада, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
17 вересня, субота
|
Шеффілд Юн – Колчестер Юн
|
|
3:0
|
|
Стівенідж – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
Транмер – Уікомб
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Йовіл Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:3
|
|
Рочдейл – Чарльтон
|
|
2:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
Лейтон Орієнт – Олдхем Атлетік
|
|
1:3
|
|
Хартлпул Юн – Бері
|
|
3:0
|
|
Ексетер Сіті – Борнмут
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Карлайл Юн
|
|
4:1
|
|
Брентфорд – Престон
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 10
|
24 вересня, субота
|
Олдхем Атлетік – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
Престон – Транмер
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Ексетер Сіті
|
|
3:0
|
|
Уікомб – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Хаддерсфілд – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
Колчестер Юн – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Честерфілд
|
|
3:1
|
|
Карлайл Юн – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
Бері – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:0
|
|
Борнмут – Хартлпул Юн
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
1 жовтня, субота
|
Шеффілд Юн – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Стівенідж – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Транмер – Борнмут
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Бері
|
|
1:3
|
|
Рочдейл – Уікомб
|
|
2:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ноттс Каунті
|
|
3:0
|
|
Брентфорд – Хаддерсфілд
|
|
0:4
|
|
Честерфілд – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Хартлпул Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Престон
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 12
|
8 жовтня, субота
|
Уікомб – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Честерфілд
|
|
3:1
|
|
Сканторп Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:3
|
|
Хаддерсфілд – Стівенідж
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Транмер
|
|
1:1
|
|
Борнмут – Рочдейл
|
|
1:1
|
|
Бері – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
9 жовтня, неділя
|
Ноттс Каунті – Хартлпул Юн
|
|
3:0
|
|
10 жовтня, понеділок
|
Олдхем Атлетік – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
19 жовтня, середа
|
Престон – Шеффілд Юн
|
|
2:4
|
|
|
тур 13
|
15 жовтня, субота
|
Йовіл Таун – Карлайл Юн
|
|
0:3
|
|
Уолсолл – Престон
|
|
1:0
|
|
Транмер – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
Рочдейл – Колчестер Юн
|
|
2:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Борнмут
|
|
2:2
|
|
Лейтон Орієнт – Бері
|
|
1:0
|
|
Хартлпул Юн – Уікомб
|
|
1:3
|
|
Ексетер Сіті – Хаддерсфілд
|
|
0:4
|
|
Честерфілд – Ноттс Каунті
|
|
1:3
|
|
Брентфорд – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
16 жовтня, неділя
|
Шеффілд Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 14
|
22 жовтня, субота
|
Ноттс Каунті – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Уікомб
|
|
2:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
Стівенідж – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Транмер – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Лейтон Орієнт – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Хаддерсфілд – Престон
|
|
3:1
|
|
Ексетер Сіті – Рочдейл
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Хартлпул Юн
|
|
2:3
|
|
Чарльтон – Карлайл Юн
|
|
4:0
|
|
Борнмут – Бері
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
25 жовтня, вівторок
|
Сканторп Юн – Хаддерсфілд
|
|
2:2
|
|
Шеффілд Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Ексетер Сіті
|
|
1:2
|
|
Уікомб – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
Рочдейл – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Престон – Олдхем Атлетік
|
|
3:3
|
|
Хартлпул Юн – Транмер
|
|
0:2
|
|
Колчестер Юн – Борнмут
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
3:2
|
|
Бері – Ноттс Каунті
|
|
2:2
|
|
Брентфорд – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
29 жовтня, субота
|
Сканторп Юн – Транмер
|
|
4:2
|
|
Шеффілд Юн – Ексетер Сіті
|
|
4:4
|
|
Уолсолл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Уікомб – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
Рочдейл – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Престон – Борнмут
|
|
1:3
|
|
Хартлпул Юн – Чарльтон
|
|
0:4
|
|
Колчестер Юн – Ноттс Каунті
|
|
4:2
|
|
Карлайл Юн – Олдхем Атлетік
|
|
3:3
|
|
Бері – Стівенідж
|
|
1:2
|
|
Брентфорд – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
5 листопада, субота
|
Ноттс Каунті – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Бері
|
|
0:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Шеффілд Юн
|
|
2:1
|
|
Транмер – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Рочдейл
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Хартлпул Юн
|
|
1:1
|
|
Хаддерсфілд – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Ексетер Сіті – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Честерфілд – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Престон
|
|
5:2
|
|
Борнмут – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 18
|
19 листопада, субота
|
Шеффілд Юн – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Транмер – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Бері
|
|
2:4
|
|
Уікомб – Борнмут
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Ексетер Сіті
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Хартлпул Юн
|
|
0:2
|
|
Престон – Рочдейл
|
|
0:1
|
|
Олдхем Атлетік – Честерфілд
|
|
5:2
|
|
Лейтон Орієнт – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Хаддерсфілд – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:5
|
|
Брентфорд – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
|
тур 19
|
26 листопада, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Уікомб
|
|
4:3
|
|
Ноттс Каунті – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Рочдейл – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Стівенідж – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Хартлпул Юн – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Транмер
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Бері – Престон
|
|
1:0
|
|
Борнмут – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
28 листопада, понеділок
|
Чарльтон – Хаддерсфілд
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
10 грудень, субота
|
Шеффілд Юн – Рочдейл
|
|
3:0
|
|
Транмер – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Уолсолл – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
Йовіл Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
Престон – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Брентфорд – Хартлпул Юн
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Бері
|
|
4:1
|
|
Хаддерсфілд – Борнмут
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Ексетер Сіті
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
17 грудень, субота
|
Стівенідж – Транмер
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Хаддерсфілд
|
|
4:4
|
|
Рочдейл – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Ноттс Каунті – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Хартлпул Юн – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Честерфілд – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Борнмут – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
Бері – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Уікомб
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Престон
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
26 грудень, понеділок
|
Йовіл Таун – Чарльтон
|
|
2:3
|
|
Уікомб – Ексетер Сіті
|
|
3:1
|
|
Уолсолл – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Бері
|
|
1:3
|
|
Престон – Карлайл Юн
|
|
3:3
|
|
Олдхем Атлетік – Хартлпул Юн
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Борнмут
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Стівенідж
|
|
1:6
|
|
Хаддерсфілд – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:3
|
|
27 грудень, вівторок
|
Шеффілд Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
17 січня, вівторок
|
Транмер – Рочдейл
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
30 грудень, п`ятница
|
Хаддерсфілд – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Транмер – Бері
|
|
2:0
|
|
31 грудень, субота
|
Йовіл Таун – Борнмут
|
|
1:3
|
|
Уікомб – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Рочдейл
|
|
0:0
|
|
Шеффілд Юн – Хартлпул Юн
|
|
3:1
|
|
Сканторп Юн – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Престон – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Ноттс Каунті
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Брентфорд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:3
|
|
Лейтон Орієнт – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
2 січня, понеділок
|
Мілтон-Кінз Донз – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Хаддерсфілд
|
|
2:2
|
|
Рочдейл – Престон
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Транмер
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
Хартлпул Юн – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Ексетер Сіті – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Шеффілд Юн
|
|
3:2
|
|
Бері – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Борнмут – Уікомб
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
6 січня, п`ятница
|
Уікомб – Хаддерсфілд
|
|
0:6
|
|
7 січня, субота
|
Транмер – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Хартлпул Юн – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Ексетер Сіті
|
|
0:2
|
|
Карлайл Юн – Лейтон Орієнт
|
|
4:1
|
|
Уолсолл – Борнмут
|
|
2:2
|
|
10 січня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Йовіл Таун
|
|
4:0
|
|
24 січня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Престон
|
|
0:0
|
|
Стівенідж – Мілтон-Кінз Донз
|
|
4:2
|
|
Сканторп Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:3
|
|
31 січня, вівторок
|
Чарльтон – Бері
|
|
1:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
14 січня, субота
|
Йовіл Таун – Транмер
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Рочдейл – Стівенідж
|
|
1:5
|
|
Престон – Уікомб
|
|
3:2
|
|
Лейтон Орієнт – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Хаддерсфілд – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Ексетер Сіті – Хартлпул Юн
|
|
0:0
|
|
Колчестер Юн – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Бері – Шеффілд Юн
|
|
0:3
|
|
Брентфорд – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Борнмут – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
27 березня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
|
тур 27
|
21 січня, субота
|
Олдхем Атлетік – Ексетер Сіті
|
|
0:0
|
|
Престон – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Сканторп Юн – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Хартлпул Юн
|
|
2:2
|
|
Уікомб – Рочдейл
|
|
3:0
|
|
Ноттс Каунті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Борнмут – Транмер
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Чарльтон – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Бері – Йовіл Таун
|
|
3:2
|
|
Хаддерсфілд – Брентфорд
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 28
|
27 січня, п`ятница
|
Честерфілд – Борнмут
|
|
1:0
|
|
28 січня, субота
|
Йовіл Таун – Престон
|
|
2:1
|
|
Транмер – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Бері
|
|
3:0
|
|
Лейтон Орієнт – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Хартлпул Юн – Карлайл Юн
|
|
4:0
|
|
Брентфорд – Уікомб
|
|
5:2
|
|
Ексетер Сіті – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
31 січня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
29 лютого, середа
|
Шеффілд Юн – Сканторп Юн
|
|
2:1
|
|
13 березня, вівторок
|
Стівенідж – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
4 лютого, субота
|
Уікомб – Транмер
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
7 лютого, вівторок
|
Борнмут – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
21 лютого, вівторок
|
Чарльтон – Рочдейл
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
22 лютого, середа
|
Ноттс Каунті – Стівенідж
|
|
1:0
|
|
28 лютого, вівторок
|
Бері – Хартлпул Юн
|
|
1:2
|
|
13 березня, вівторок
|
Колчестер Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
27 березня, вівторок
|
Престон – Брентфорд
|
|
1:3
|
|
Олдхем Атлетік – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 30
|
11 лютого, субота
|
Шеффілд Юн – Уікомб
|
|
3:0
|
|
Ексетер Сіті – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:1
|
|
Хартлпул Юн – Борнмут
|
|
0:0
|
|
21 лютого, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Бері
|
|
2:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Честерфілд – Чарльтон
|
|
0:4
|
|
Рочдейл – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
13 березня, вівторок
|
Йовіл Таун – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Транмер – Престон
|
|
2:1
|
|
27 березня, вівторок
|
Уолсолл – Колчестер Юн
|
|
3:1
|
|
3 квітня, вівторок
|
Брентфорд – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Хаддерсфілд
|
|
1:3
|
|
17 квітня, вівторок
|
Стівенідж – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
14 лютого, вівторок
|
Уікомб – Йовіл Таун
|
|
2:3
|
|
Шеффілд Уенсдей – Стівенідж
|
|
0:1
|
|
Сканторп Юн – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Престон – Хартлпул Юн
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Ексетер Сіті
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Борнмут – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Бері – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Транмер
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 32
|
18 лютого, субота
|
Йовіл Таун – Колчестер Юн
|
|
3:2
|
|
Уолсолл – Уікомб
|
|
2:0
|
|
Транмер – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Юн – Престон
|
|
2:1
|
|
Рочдейл – Борнмут
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Олдхем Атлетік
|
|
5:0
|
|
Лейтон Орієнт – Сканторп Юн
|
|
1:3
|
|
Хартлпул Юн – Ноттс Каунті
|
|
3:0
|
|
Ексетер Сіті – Бері
|
|
3:2
|
|
Честерфілд – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:0
|
|
20 лютого, понеділок
|
Брентфорд – Карлайл Юн
|
|
4:0
|
|
28 лютого, вівторок
|
Стівенідж – Хаддерсфілд
|
|
2:2
|
|
|
тур 33
|
25 лютого, субота
|
Уікомб – Хартлпул Юн
|
|
5:0
|
|
Сканторп Юн – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Престон – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Транмер
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Хаддерсфілд – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Колчестер Юн – Рочдейл
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Стівенідж
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Йовіл Таун
|
|
3:2
|
|
Бері – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Борнмут – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
26 лютого, неділя
|
Шеффілд Уенсдей – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 34
|
3 березня, субота
|
Ноттс Каунті – Карлайл Юн
|
|
2:0
|
|
Рочдейл – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:0
|
|
Сканторп Юн – Уікомб
|
|
4:1
|
|
Шеффілд Юн – Олдхем Атлетік
|
|
2:3
|
|
Йовіл Таун – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Лейтон Орієнт – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Хартлпул Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Борнмут – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Бері – Хаддерсфілд
|
|
3:3
|
|
Честерфілд – Транмер
|
|
1:0
|
|
Колчестер Юн – Престон
|
|
3:0
|
|
Ексетер Сіті – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
|
тур 35
|
6 березня, вівторок
|
Уікомб – Лейтон Орієнт
|
|
4:2
|
|
Уолсолл – Шеффілд Юн
|
|
3:2
|
|
Транмер – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Бері
|
|
4:1
|
|
Престон – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Хаддерсфілд – Хартлпул Юн
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Колчестер Юн
|
|
0:2
|
|
Карлайл Юн – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
27 березня, вівторок
|
Стівенідж – Борнмут
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 36
|
10 березня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Борнмут
|
|
3:0
|
|
Стівенідж – Честерфілд
|
|
2:2
|
|
Транмер – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Хартлпул Юн
|
|
0:0
|
|
Уікомб – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Престон – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Йовіл Таун
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ексетер Сіті
|
|
3:0
|
|
Хаддерсфілд – Рочдейл
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Ноттс Каунті
|
|
2:4
|
|
Карлайл Юн – Бері
|
|
4:1
|
|
Брентфорд – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
|
тур 37
|
17 березня, субота
|
Ноттс Каунті – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Рочдейл – Олдхем Атлетік
|
|
3:2
|
|
Сканторп Юн – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Юн – Транмер
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Лейтон Орієнт – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
Хартлпул Юн – Стівенідж
|
|
0:0
|
|
Ексетер Сіті – Престон
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Бері – Уікомб
|
|
1:4
|
|
Борнмут – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 38
|
20 березня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Лейтон Орієнт
|
|
4:1
|
|
Ноттс Каунті – Шеффілд Юн
|
|
2:5
|
|
Рочдейл – Транмер
|
|
0:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Уолсолл
|
|
2:2
|
|
Стівенідж – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Хартлпул Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Уікомб
|
|
1:3
|
|
Борнмут – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Бері – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Карлайл Юн – Престон
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Йовіл Таун
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Хаддерсфілд
|
|
0:2
|
|
|
тур 39
|
24 березня, субота
|
Йовіл Таун – Хартлпул Юн
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Стівенідж
|
|
1:1
|
|
Транмер – Ексетер Сіті
|
|
2:0
|
|
Сканторп Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
Престон – Бері
|
|
1:1
|
|
Олдхем Атлетік – Борнмут
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Рочдейл
|
|
2:0
|
|
Колчестер Юн – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Хаддерсфілд – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:1
|
|
28 березня, середа
|
Шеффілд Юн – Честерфілд
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 40
|
31 березня, субота
|
Стівенідж – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Уолсолл
|
|
3:3
|
|
Ноттс Каунті – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Хартлпул Юн – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Ексетер Сіті – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Сканторп Юн
|
|
1:4
|
|
Чарльтон – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Хаддерсфілд
|
|
2:1
|
|
Бері – Транмер
|
|
2:0
|
|
Борнмут – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Престон
|
|
2:0
|
|
|
тур 41
|
6 квітня, п`ятница
|
Уікомб – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Транмер – Стівенідж
|
|
3:0
|
|
Сканторп Юн – Ексетер Сіті
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
Колчестер Юн – Хартлпул Юн
|
|
1:1
|
|
7 квітня, субота
|
Олдхем Атлетік – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Рочдейл
|
|
3:1
|
|
Брентфорд – Бері
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
Шеффілд Юн – Борнмут
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
Престон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 42
|
9 квітня, понеділок
|
Стівенідж – Престон
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Йовіл Таун
|
|
3:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Транмер
|
|
3:0
|
|
Хартлпул Юн – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Ексетер Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Уікомб
|
|
4:0
|
|
Борнмут – Хаддерсфілд
|
|
2:0
|
|
Бері – Колчестер Юн
|
|
4:1
|
|
Карлайл Юн – Сканторп Юн
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Олдхем Атлетік
|
|
3:0
|
|
10 квітня, вівторок
|
Рочдейл – Шеффілд Юн
|
|
2:5
|
|
|
тур 43
|
14 квітня, субота
|
Сканторп Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:3
|
|
Шеффілд Юн – Лейтон Орієнт
|
|
3:1
|
|
Уолсолл – Транмер
|
|
0:1
|
|
Уікомб – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Йовіл Таун – Стівенідж
|
|
0:6
|
|
Рочдейл – Ексетер Сіті
|
|
3:2
|
|
Престон – Хаддерсфілд
|
|
1:0
|
|
Хартлпул Юн – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Бері – Борнмут
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 44
|
21 квітня, субота
|
Ноттс Каунті – Бері
|
|
2:4
|
|
Олдхем Атлетік – Престон
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Стівенідж – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Транмер – Хартлпул Юн
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Йовіл Таун
|
|
2:2
|
|
Борнмут – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Уікомб
|
|
2:1
|
|
Честерфілд – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Ексетер Сіті – Уолсолл
|
|
4:2
|
|
Хаддерсфілд – Сканторп Юн
|
|
1:0
|
|
|
тур 45
|
28 квітня, субота
|
Йовіл Таун – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
Уікомб – Ноттс Каунті
|
|
3:4
|
|
Уолсолл – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Борнмут
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Престон – Чарльтон
|
|
2:2
|
|
Хартлпул Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Бері – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Карлайл Юн – Ексетер Сіті
|
|
4:1
|
|
Колчестер Юн – Транмер
|
|
4:2
|
|
Шеффілд Юн – Стівенідж
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 46
|
5 травня, субота
|
Стівенідж – Бері
|
|
3:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Уікомб
|
|
2:0
|
|
Олдхем Атлетік – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Колчестер Юн
|
|
4:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Ексетер Сіті – Шеффілд Юн
|
|
2:2
|
|
Честерфілд – Брентфорд
|
|
2:3
|
|
Чарльтон – Хартлпул Юн
|
|
3:2
|
|
Борнмут – Престон
|
|
1:0
|
|
Транмер – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
|