|
|
тур 3
|
16 серпня, вівторок
|
Лідс Юнайтед – Фулхем
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Шеффілд Уенсдей
|
|
3:1
|
|
Брайтон енд Хоув – Ротерхем Юн
|
|
3:0
|
|
Брентфорд – Ноттінгем Форест
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
3:2
|
|
Норвіч – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Кардіфф – Блекберн
|
|
2:1
|
|
Престон – Дербі Каунті
|
|
0:1
|
|
Вулверхемптон – Іпсвіч Таун
|
|
0:0
|
|
Віган Атлетик – Бірмінгем
|
|
1:1
|
|
Астон Вілла – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
17 серпня, середа
|
Ньюкасл – Редінг
|
|
4:1
|
|
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, п`ятница
|
Бертон Альбион – Дербі Каунті
|
|
1:0
|
|
27 серпня, субота
|
Іпсвіч Таун – Престон
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Хаддерсфілд – Вулверхемптон
|
|
1:0
|
|
Ноттінгем Форест – Лідс Юнайтед
|
|
3:1
|
|
Брістоль Сіті – Астон Вілла
|
|
3:1
|
|
Барнслі – Ротерхем Юн
|
|
4:0
|
|
Бірмінгем – Норвіч
|
|
3:0
|
|
Віган Атлетик – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
0:1
|
|
Блекберн – Фулхем
|
|
0:1
|
|
Кардіфф – Редінг
|
|
0:1
|
|
Ньюкасл – Брайтон енд Хоув
|
|
2:0
|
|
|
|
|
тур 7
|
13 вересня, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Брістоль Сіті
|
|
3:2
|
|
Ротерхем Юн – Ноттінгем Форест
|
|
2:2
|
|
Лідс Юнайтед – Блекберн
|
|
2:1
|
|
Дербі Каунті – Іпсвіч Таун
|
|
0:1
|
|
Брайтон енд Хоув – Хаддерсфілд
|
|
1:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Ньюкасл
|
|
0:6
|
|
Норвіч – Віган Атлетик
|
|
2:1
|
|
Редінг – Бірмінгем
|
|
0:0
|
|
Астон Вілла – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Фулхем – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Барнслі
|
|
0:4
|
|
Престон – Кардіфф
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
17 вересня, субота
|
Бертон Альбион – Брайтон енд Хоув
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Престон
|
|
5:0
|
|
Хаддерсфілд – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
2:1
|
|
Ноттінгем Форест – Норвіч
|
|
1:2
|
|
Брістоль Сіті – Дербі Каунті
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Редінг
|
|
1:2
|
|
Віган Атлетик – Фулхем
|
|
0:0
|
|
Ньюкасл – Вулверхемптон
|
|
0:2
|
|
Блекберн – Ротерхем Юн
|
|
4:2
|
|
Кардіфф – Лідс Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Іпсвіч Таун – Астон Вілла
|
|
0:0
|
|
Бірмінгем – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
23 вересня, п`ятница
|
Престон – Віган Атлетик
|
|
1:0
|
|
24 вересня, субота
|
Ротерхем Юн – Кардіфф
|
|
1:2
|
|
Лідс Юнайтед – Іпсвіч Таун
|
|
1:0
|
|
Дербі Каунті – Блекберн
|
|
1:2
|
|
Брайтон енд Хоув – Барнслі
|
|
2:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Бірмінгем
|
|
1:1
|
|
Норвіч – Бертон Альбион
|
|
3:1
|
|
Вулверхемптон – Брентфорд
|
|
3:1
|
|
Фулхем – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
Редінг – Хаддерсфілд
|
|
1:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Ноттінгем Форест
|
|
2:1
|
|
Астон Вілла – Ньюкасл
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
27 вересня, вівторок
|
Іпсвіч Таун – Брайтон енд Хоув
|
|
0:0
|
|
Брентфорд – Редінг
|
|
4:1
|
|
Хаддерсфілд – Ротерхем Юн
|
|
2:1
|
|
Ноттінгем Форест – Фулхем
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Лідс Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Астон Вілла
|
|
1:1
|
|
Кардіфф – Дербі Каунті
|
|
0:2
|
|
Бірмінгем – Престон
|
|
2:2
|
|
Віган Атлетик – Вулверхемптон
|
|
2:1
|
|
Блекберн – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:1
|
|
Бертон Альбион – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
1:1
|
|
28 вересня, середа
|
Ньюкасл – Норвіч
|
|
4:3
|
|
|
тур 11
|
1 жовтня, субота
|
Редінг – Дербі Каунті
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Брайтон енд Хоув
|
|
1:2
|
|
Лідс Юнайтед – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Кардіфф
|
|
2:0
|
|
Іпсвіч Таун – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Віган Атлетик
|
|
0:0
|
|
Брістоль Сіті – Ноттінгем Форест
|
|
2:1
|
|
Престон – Астон Вілла
|
|
2:0
|
|
Бірмінгем – Блекберн
|
|
1:0
|
|
Фулхем – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
1:2
|
|
Ротерхем Юн – Ньюкасл
|
|
0:1
|
|
Вулверхемптон – Норвіч
|
|
1:2
|
|
|
|
|
тур 13
|
18 жовтня, вівторок
|
Лідс Юнайтед – Віган Атлетик
|
|
1:1
|
|
Дербі Каунті – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Іпсвіч Таун – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
Брайтон енд Хоув – Вулверхемптон
|
|
1:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Ньюкасл
|
|
0:2
|
|
Кардіфф – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Редінг – Астон Вілла
|
|
1:2
|
|
Блекберн – Ноттінгем Форест
|
|
2:1
|
|
Фулхем – Норвіч
|
|
2:2
|
|
Бірмінгем – Ротерхем Юн
|
|
4:2
|
|
Престон – Хаддерсфілд
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 14
|
21 жовтня, п`ятница
|
Бертон Альбион – Бірмінгем
|
|
2:0
|
|
22 жовтня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
1:0
|
|
Ротерхем Юн – Редінг
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Барнслі
|
|
0:2
|
|
Хаддерсфілд – Дербі Каунті
|
|
1:0
|
|
Норвіч – Престон
|
|
0:1
|
|
Вулверхемптон – Лідс Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Віган Атлетик – Брайтон енд Хоув
|
|
0:1
|
|
Ньюкасл – Іпсвіч Таун
|
|
3:0
|
|
Астон Вілла – Фулхем
|
|
1:0
|
|
Брістоль Сіті – Блекберн
|
|
1:0
|
|
Ноттінгем Форест – Кардіфф
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 21
|
13 грудень, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Барнслі
|
|
2:0
|
|
Лідс Юнайтед – Редінг
|
|
2:0
|
|
Бертон Альбион – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Дербі Каунті
|
|
0:1
|
|
Ноттінгем Форест – Престон
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Кардіфф – Вулверхемптон
|
|
2:1
|
|
Бірмінгем – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
Фулхем – Ротерхем Юн
|
|
2:1
|
|
Блекберн – Брайтон енд Хоув
|
|
2:3
|
|
Норвіч – Астон Вілла
|
|
1:0
|
|
14 грудень, середа
|
Віган Атлетик – Ньюкасл
|
|
0:2
|
|
|
|
|
|
|
тур 25
|
2 січня, понеділок
|
Віган Атлетик – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Редінг
|
|
2:3
|
|
Шеффілд Уенсдей – Вулверхемптон
|
|
0:0
|
|
Лідс Юнайтед – Ротерхем Юн
|
|
3:0
|
|
Бертон Альбион – Престон
|
|
0:1
|
|
Ноттінгем Форест – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Фулхем – Брайтон енд Хоув
|
|
1:2
|
|
Норвіч – Дербі Каунті
|
|
3:0
|
|
Кардіфф – Астон Вілла
|
|
1:0
|
|
Бірмінгем – Брентфорд
|
|
1:3
|
|
Блекберн – Ньюкасл
|
|
1:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
тур 28
|
25 січня, середа
|
Лідс Юнайтед – Ноттінгем Форест
|
|
2:0
|
|
28 січня, субота
|
Престон – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Норвіч – Бірмінгем
|
|
2:0
|
|
Ротерхем Юн – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Редінг – Кардіфф
|
|
2:1
|
|
21 лютого, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Дербі Каунті – Бертон Альбион
|
|
0:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Віган Атлетик
|
|
2:1
|
|
28 лютого, вівторок
|
Астон Вілла – Брістоль Сіті
|
|
2:0
|
|
Брайтон енд Хоув – Ньюкасл
|
|
1:2
|
|
14 березня, вівторок
|
Фулхем – Блекберн
|
|
2:2
|
|
25 квітня, вівторок
|
Вулверхемптон – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
|
тур 29
|
31 січня, вівторок
|
Ноттінгем Форест – Ротерхем Юн
|
|
2:0
|
|
Кардіфф – Престон
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Вулверхемптон
|
|
1:3
|
|
Бірмінгем – Редінг
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:2
|
|
Іпсвіч Таун – Дербі Каунті
|
|
0:3
|
|
Брентфорд – Астон Вілла
|
|
3:0
|
|
1 лютого, середа
|
Бертон Альбион – Фулхем
|
|
0:2
|
|
Блекберн – Лідс Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Ньюкасл – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
2:2
|
|
2 лютого, четвер
|
Хаддерсфілд – Брайтон енд Хоув
|
|
3:1
|
|
7 лютого, вівторок
|
Віган Атлетик – Норвіч
|
|
2:2
|
|
|
|
|
тур 31
|
10 лютого, п`ятница
|
Шеффілд Уенсдей – Бірмінгем
|
|
3:0
|
|
11 лютого, субота
|
Престон – Брентфорд
|
|
4:2
|
|
Редінг – Барнслі
|
|
0:0
|
|
Астон Вілла – Іпсвіч Таун
|
|
0:1
|
|
Дербі Каунті – Брістоль Сіті
|
|
3:3
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Хаддерсфілд
|
|
1:2
|
|
Ротерхем Юн – Блекберн
|
|
1:1
|
|
Фулхем – Віган Атлетик
|
|
3:2
|
|
Брайтон енд Хоув – Бертон Альбион
|
|
4:1
|
|
Норвіч – Ноттінгем Форест
|
|
5:1
|
|
Лідс Юнайтед – Кардіфф
|
|
0:2
|
|
Вулверхемптон – Ньюкасл
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 32
|
28 січня, субота
|
Квінз Парк Рейнджерс – Бертон Альбион
|
|
1:2
|
|
14 лютого, вівторок
|
Лідс Юнайтед – Брістоль Сіті
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Блекберн
|
|
2:1
|
|
Ротерхем Юн – Хаддерсфілд
|
|
2:3
|
|
Дербі Каунті – Кардіфф
|
|
3:4
|
|
Фулхем – Ноттінгем Форест
|
|
3:2
|
|
Астон Вілла – Барнслі
|
|
1:3
|
|
Редінг – Брентфорд
|
|
3:2
|
|
Престон – Бірмінгем
|
|
2:1
|
|
Норвіч – Ньюкасл
|
|
2:2
|
|
Вулверхемптон – Віган Атлетик
|
|
0:1
|
|
Брайтон енд Хоув – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
|
тур 33
|
18 лютого, субота
|
Віган Атлетик – Престон
|
|
0:0
|
|
Бірмінгем – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
1:4
|
|
Кардіфф – Ротерхем Юн
|
|
5:0
|
|
Бертон Альбион – Норвіч
|
|
2:1
|
|
Іпсвіч Таун – Лідс Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Ноттінгем Форест – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Барнслі – Брайтон енд Хоув
|
|
0:2
|
|
20 лютого, понеділок
|
Ньюкасл – Астон Вілла
|
|
2:0
|
|
21 лютого, вівторок
|
Хаддерсфілд – Редінг
|
|
1:0
|
|
22 лютого, середа
|
Брістоль Сіті – Фулхем
|
|
0:2
|
|
28 лютого, вівторок
|
Блекберн – Дербі Каунті
|
|
1:0
|
|
14 березня, вівторок
|
Брентфорд – Вулверхемптон
|
|
1:2
|
|
|
|
|
тур 35
|
3 березня, п`ятница
|
Бірмінгем – Лідс Юнайтед
|
|
1:3
|
|
4 березня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Норвіч
|
|
5:1
|
|
Ротерхем Юн – Астон Вілла
|
|
0:2
|
|
Дербі Каунті – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Іпсвіч Таун – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Редінг – Вулверхемптон
|
|
2:1
|
|
Фулхем – Престон
|
|
3:1
|
|
Брістоль Сіті – Бертон Альбион
|
|
0:0
|
|
Ноттінгем Форест – Брайтон енд Хоув
|
|
3:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Кардіфф
|
|
2:1
|
|
Блекберн – Віган Атлетик
|
|
1:0
|
|
Хаддерсфілд – Ньюкасл
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 36
|
7 березня, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Ротерхем Юн – Брайтон енд Хоув
|
|
0:2
|
|
Дербі Каунті – Престон
|
|
1:1
|
|
Іпсвіч Таун – Вулверхемптон
|
|
0:0
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Хаддерсфілд – Астон Вілла
|
|
1:0
|
|
Редінг – Ньюкасл
|
|
0:0
|
|
Блекберн – Кардіфф
|
|
1:1
|
|
Фулхем – Лідс Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Бірмінгем – Віган Атлетик
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Норвіч
|
|
1:1
|
|
Ноттінгем Форест – Брентфорд
|
|
2:3
|
|
|
тур 37
|
10 березня, п`ятница
|
Брайтон енд Хоув – Дербі Каунті
|
|
3:0
|
|
11 березня, субота
|
Лідс Юнайтед – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
0:0
|
|
Бертон Альбион – Ноттінгем Форест
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Хаддерсфілд
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Норвіч – Блекберн
|
|
2:2
|
|
Кардіфф – Бірмінгем
|
|
1:1
|
|
Вулверхемптон – Ротерхем Юн
|
|
1:0
|
|
Віган Атлетик – Брістоль Сіті
|
|
0:1
|
|
Ньюкасл – Фулхем
|
|
1:3
|
|
Астон Вілла – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:0
|
|
Престон – Редінг
|
|
3:0
|
|
|
|
|
|
тур 40
|
4 квітня, вівторок
|
Дербі Каунті – Фулхем
|
|
4:2
|
|
Іпсвіч Таун – Віган Атлетик
|
|
3:0
|
|
Брайтон енд Хоув – Бірмінгем
|
|
3:1
|
|
Брентфорд – Лідс Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Кардіфф
|
|
0:0
|
|
Престон – Брістоль Сіті
|
|
5:0
|
|
Вулверхемптон – Ноттінгем Форест
|
|
1:0
|
|
Астон Вілла – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
1:0
|
|
Редінг – Блекберн
|
|
3:1
|
|
Ротерхем Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
5 квітня, середа
|
Ньюкасл – Бертон Альбион
|
|
1:0
|
|
Хаддерсфілд – Норвіч
|
|
3:0
|
|
|
|
|
тур 43
|
17 квітня, понеділок
|
Лідс Юнайтед – Вулверхемптон
|
|
0:1
|
|
Брайтон енд Хоув – Віган Атлетик
|
|
2:1
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Барнслі – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Кардіфф – Ноттінгем Форест
|
|
1:0
|
|
Престон – Норвіч
|
|
1:3
|
|
Бірмінгем – Бертон Альбион
|
|
0:2
|
|
Блекберн – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Редінг – Ротерхем Юн
|
|
2:1
|
|
Фулхем – Астон Вілла
|
|
3:1
|
|
Іпсвіч Таун – Ньюкасл
|
|
3:1
|
|
Дербі Каунті – Хаддерсфілд
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 44
|
21 квітня, п`ятница
|
Норвіч – Брайтон енд Хоув
|
|
2:0
|
|
22 квітня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Дербі Каунті
|
|
2:1
|
|
Ротерхем Юн – Іпсвіч Таун
|
|
1:0
|
|
Бертон Альбион – Лідс Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Квінз Парк Рейнджерс
|
|
3:1
|
|
Ноттінгем Форест – Редінг
|
|
3:2
|
|
Віган Атлетик – Кардіфф
|
|
0:0
|
|
Вулверхемптон – Блекберн
|
|
0:0
|
|
Брістоль Сіті – Барнслі
|
|
3:2
|
|
Хаддерсфілд – Фулхем
|
|
1:4
|
|
23 квітня, неділя
|
Астон Вілла – Бірмінгем
|
|
1:0
|
|
24 квітня, понеділок
|
Ньюкасл – Престон
|
|
4:1
|
|
|
тур 45
|
28 квітня, п`ятница
|
Кардіфф – Ньюкасл
|
|
0:2
|
|
29 квітня, субота
|
Лідс Юнайтед – Норвіч
|
|
3:3
|
|
Дербі Каунті – Вулверхемптон
|
|
3:1
|
|
Іпсвіч Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:1
|
|
Квінз Парк Рейнджерс – Ноттінгем Форест
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Престон – Ротерхем Юн
|
|
1:1
|
|
Бірмінгем – Хаддерсфілд
|
|
2:0
|
|
Фулхем – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Редінг – Віган Атлетик
|
|
1:0
|
|
Блекберн – Астон Вілла
|
|
1:0
|
|
Брайтон енд Хоув – Брістоль Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
|