7 Avgust, Petak
|
Chester – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
Bromley – Wrexham
|
|
3:1
|
|
Tranmere – Woking
|
|
1:0
|
|
Torquay United – Maklsfild Town
|
|
1:0
|
|
Welling United – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Kiderminster – Grimsby Town
|
|
2:2
|
|
Olderšot Town – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Altrincham – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Southport – Eastleigh
|
|
0:4
|
|
Barrow – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
Lincoln City – Čeltnam Town
|
|
1:1
|
|
10 Avgust, Ponedeljak
|
Braintree Town – Lincoln City
|
|
1:3
|
|
Maklsfild Town – Southport
|
|
0:0
|
|
Wrexham – Torquay United
|
|
3:1
|
|
Gateshead – Tranmere
|
|
1:4
|
|
Forest Green Rovers – Welling United
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Kiderminster
|
|
3:2
|
|
Halifax Town – Chester
|
|
0:1
|
|
Woking – Bromley
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Barrow
|
|
4:1
|
|
Guiseley – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Čeltnam Town – Olderšot Town
|
|
0:0
|
|
14 Avgust, Petak
|
Eastleigh – Lincoln City
|
|
1:1
|
|
Čeltnam Town – Southport
|
|
3:0
|
|
Halifax Town – Torquay United
|
|
2:3
|
|
Braintree Town – Tranmere
|
|
0:0
|
|
Maklsfild Town – Welling United
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Kiderminster
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Chester
|
|
0:0
|
|
Grimsby Town – Bromley
|
|
4:1
|
|
Gateshead – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Barrow
|
|
4:0
|
|
Woking – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Wrexham – Olderšot Town
|
|
3:0
|
|
17 Avgust, Ponedeljak
|
Altrincham – Grimsby Town
|
|
2:1
|
|
Barrow – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Lincoln City – Maklsfild Town
|
|
5:3
|
|
Torquay United – Woking
|
|
0:1
|
|
Kiderminster – Wrexham
|
|
1:3
|
|
Southport – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Tranmere – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Welling United – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Olderšot Town – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Chester – Čeltnam Town
|
|
1:1
|
|
Bromley – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
21 Avgust, Petak
|
Forest Green Rovers – Lincoln City
|
|
3:1
|
|
Eastleigh – Maklsfild Town
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Southport
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Wrexham – Welling United
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Kiderminster
|
|
1:1
|
|
Woking – Chester
|
|
5:2
|
|
Halifax Town – Bromley
|
|
2:2
|
|
Tranmere – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Čeltnam Town – Barrow
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Altrincham
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Olderšot Town
|
|
0:4
|
|
28 Avgust, Petak
|
Guiseley – Gateshead
|
|
0:2
|
|
Lincoln City – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Barrow – Southport
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Tranmere
|
|
2:1
|
|
Boreham Wood – Woking
|
|
1:1
|
|
Kiderminster – Forest Green Rovers
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Welling United – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Čeltnam Town
|
|
0:3
|
|
Maklsfild Town – Chester
|
|
1:2
|
|
Bromley – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Olderšot Town – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
30 Avgust, Nedelja
|
Woking – Welling United
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Torquay United
|
|
3:2
|
|
Grimsby Town – Maklsfild Town
|
|
0:2
|
|
Gateshead – Lincoln City
|
|
2:0
|
|
Tranmere – Kiderminster
|
|
2:2
|
|
Chester – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Forest Green Rovers – Bromley
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Halifax Town – Barrow
|
|
3:1
|
|
Southport – Altrincham
|
|
3:0
|
|
Braintree Town – Olderšot Town
|
|
1:2
|
|
Čeltnam Town – Wrexham
|
|
2:1
|
|
4 Septembar, Petak
|
Lincoln City – Wrexham
|
|
1:1
|
|
Maklsfild Town – Woking
|
|
2:1
|
|
Torquay United – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Bromley – Gateshead
|
|
3:0
|
|
Chester – Forest Green Rovers
|
|
1:2
|
|
Olderšot Town – Halifax Town
|
|
3:2
|
|
Barrow – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Southport – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Altrincham – Čeltnam Town
|
|
2:1
|
|
Kiderminster – Braintree Town
|
|
0:1
|
|
Welling United – Tranmere
|
|
1:1
|
|
11 Septembar, Petak
|
Halifax Town – Kiderminster
|
|
1:1
|
|
Bromley – Maklsfild Town
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Southport
|
|
2:1
|
|
Welling United – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Guiseley – Woking
|
|
4:4
|
|
Eastleigh – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Čeltnam Town – Dover Athletic
|
|
3:2
|
|
Tranmere – Chester
|
|
2:0
|
|
Lincoln City – Boreham Wood
|
|
3:1
|
|
Braintree Town – Barrow
|
|
3:2
|
|
Wrexham – Altrincham
|
|
3:1
|
|
Grimsby Town – Olderšot Town
|
|
4:1
|
|
14 Septembar, Ponedeljak
|
Čeltnam Town – Maklsfild Town
|
|
2:0
|
|
Kiderminster – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Southport – Tranmere
|
|
2:2
|
|
Olderšot Town – Welling United
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Barrow – Lincoln City
|
|
1:0
|
|
Chester – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Woking – Forest Green Rovers
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Bromley
|
|
2:3
|
|
Dover Athletic – Braintree Town
|
|
0:0
|
|
18 Septembar, Petak
|
Grimsby Town – Tranmere
|
|
1:1
|
|
18 Septembar, Petak
|
Kiderminster – Lincoln City
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Southport
|
|
0:1
|
|
Gateshead – Welling United
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Wrexham
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Guiseley
|
|
0:0
|
|
Maklsfild Town – Forest Green Rovers
|
|
4:1
|
|
Chester – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Woking – Čeltnam Town
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Bromley
|
|
3:7
|
|
Altrincham – Braintree Town
|
|
0:4
|
|
Barrow – Olderšot Town
|
|
1:3
|
|
21 Septembar, Ponedeljak
|
Halifax Town – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Bromley – Kiderminster
|
|
3:2
|
|
Guiseley – Southport
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Woking
|
|
2:1
|
|
Eastleigh – Dover Athletic
|
|
2:5
|
|
Welling United – Chester
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Čeltnam Town
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Maklsfild Town – Barrow
|
|
1:2
|
|
Lincoln City – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Tranmere – Olderšot Town
|
|
3:1
|
|
25 Septembar, Petak
|
Dover Athletic – Woking
|
|
2:0
|
|
25 Septembar, Petak
|
Bromley – Chester
|
|
3:0
|
|
Boreham Wood – Altrincham
|
|
0:1
|
|
Čeltnam Town – Tranmere
|
|
0:1
|
|
Lincoln City – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Olderšot Town – Maklsfild Town
|
|
0:3
|
|
Barrow – Kiderminster
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Southport – Grimsby Town
|
|
0:4
|
|
Forest Green Rovers – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Welling United – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Wrexham – Eastleigh
|
|
2:3
|
|
2 Oktobar, Petak
|
Guiseley – Lincoln City
|
|
0:1
|
|
2 Oktobar, Petak
|
Grimsby Town – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Woking – Southport
|
|
1:2
|
|
Kiderminster – Welling United
|
|
0:1
|
|
Chester – Wrexham
|
|
3:2
|
|
Gateshead – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Halifax Town – Čeltnam Town
|
|
1:5
|
|
Torquay United – Olderšot Town
|
|
0:2
|
|
Altrincham – Barrow
|
|
1:0
|
|
Maklsfild Town – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Braintree Town
|
|
0:2
|
|
Tranmere – Bromley
|
|
3:0
|
|
5 Oktobar, Ponedeljak
|
Wrexham – Tranmere
|
|
2:2
|
|
Guiseley – Maklsfild Town
|
|
0:3
|
|
Grimsby Town – Gateshead
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Halifax Town
|
|
1:3
|
|
Torquay United – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Barrow – Chester
|
|
3:2
|
|
Welling United – Bromley
|
|
1:2
|
|
Čeltnam Town – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kiderminster – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
7 Oktobar, Sreda
|
Olderšot Town – Forest Green Rovers
|
|
0:3
|
|
9 Oktobar, Petak
|
Dover Athletic – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Chester – Lincoln City
|
|
2:3
|
|
Southport – Torquay United
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Welling United
|
|
2:0
|
|
Forest Green Rovers – Guiseley
|
|
3:0
|
|
Braintree Town – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Tranmere – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Gateshead – Čeltnam Town
|
|
1:1
|
|
Bromley – Barrow
|
|
5:0
|
|
Olderšot Town – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Halifax Town – Woking
|
|
0:3
|
|
Maklsfild Town – Kiderminster
|
|
2:1
|
|
12 Oktobar, Ponedeljak
|
Woking – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Welling United – Lincoln City
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Kiderminster
|
|
2:2
|
|
Wrexham – Guiseley
|
|
3:3
|
|
Maklsfild Town – Gateshead
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Forest Green Rovers
|
|
3:2
|
|
Grimsby Town – Halifax Town
|
|
7:0
|
|
Braintree Town – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Southport – Chester
|
|
1:2
|
|
Bromley – Čeltnam Town
|
|
1:2
|
|
Tranmere – Barrow
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Olderšot Town
|
|
0:1
|
|
16 Oktobar, Petak
|
Dover Athletic – Maklsfild Town
|
|
2:1
|
|
Kiderminster – Southport
|
|
0:1
|
|
Forest Green Rovers – Tranmere
|
|
0:2
|
|
Barrow – Welling United
|
|
1:1
|
|
Woking – Wrexham
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Chester – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Čeltnam Town – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Olderšot Town – Bromley
|
|
1:1
|
|
Lincoln City – Braintree Town
|
|
2:0
|
|
Guiseley – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
Gateshead – Altrincham
|
|
2:2
|
|
30 Oktobar, Petak
|
Grimsby Town – Čeltnam Town
|
|
0:1
|
|
30 Oktobar, Petak
|
Braintree Town – Maklsfild Town
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Guiseley – Welling United
|
|
2:0
|
|
Kiderminster – Woking
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Gateshead
|
|
2:3
|
|
Eastleigh – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Tranmere – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Forest Green Rovers – Chester
|
|
2:1
|
|
Lincoln City – Bromley
|
|
0:1
|
|
Wrexham – Barrow
|
|
4:1
|
|
Southport – Olderšot Town
|
|
1:1
|
|
6 Novembar, Petak
|
Guiseley – Barrow
|
|
3:1
|
|
9 Novembar, Ponedeljak
|
Olderšot Town – Lincoln City
|
|
1:2
|
|
Chester – Kiderminster
|
|
3:1
|
|
Čeltnam Town – Guiseley
|
|
5:0
|
|
Barrow – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Welling United – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Woking – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Bromley – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Maklsfild Town – Altrincham
|
|
3:0
|
|
13 Novembar, Petak
|
Guiseley – Eastleigh
|
|
1:4
|
|
Wrexham – Gateshead
|
|
4:0
|
|
Barrow – Torquay United
|
|
4:0
|
|
Lincoln City – Tranmere
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Welling United
|
|
3:1
|
|
Forest Green Rovers – Dover Athletic
|
|
3:1
|
|
Boreham Wood – Chester
|
|
0:0
|
|
Southport – Čeltnam Town
|
|
0:4
|
|
Halifax Town – Braintree Town
|
|
3:6
|
|
Woking – Maklsfild Town
|
|
2:5
|
|
Kiderminster – Olderšot Town
|
|
2:0
|
|
Bromley – Altrincham
|
|
1:3
|
|
20 Novembar, Petak
|
Torquay United – Lincoln City
|
|
1:3
|
|
Welling United – Southport
|
|
0:1
|
|
Chester – Woking
|
|
1:2
|
|
Olderšot Town – Wrexham
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
Tranmere – Guiseley
|
|
2:1
|
|
Gateshead – Halifax Town
|
|
1:4
|
|
Dover Athletic – Barrow
|
|
3:1
|
|
Altrincham – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Maklsfild Town – Bromley
|
|
2:0
|
|
Čeltnam Town – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
23 Novembar, Ponedeljak
|
Chester – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Lincoln City
|
|
1:1
|
|
Woking – Tranmere
|
|
4:1
|
|
27 Novembar, Petak
|
Wrexham – Maklsfild Town
|
|
2:3
|
|
Grimsby Town – Kiderminster
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Barrow – Woking
|
|
2:1
|
|
Lincoln City – Welling United
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Tranmere
|
|
0:0
|
|
Halifax Town – Dover Athletic
|
|
4:2
|
|
Gateshead – Chester
|
|
1:0
|
|
Olderšot Town – Čeltnam Town
|
|
0:2
|
|
Guiseley – Bromley
|
|
2:0
|
|
Forest Green Rovers – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Southport
|
|
1:0
|
|
4 Decembar, Petak
|
Southport – Forest Green Rovers
|
|
3:1
|
|
Kiderminster – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Woking – Lincoln City
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Welling United
|
|
0:1
|
|
Čeltnam Town – Chester
|
|
3:1
|
|
Tranmere – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
Southport – Maklsfild Town
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Wrexham
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Olderšot Town
|
|
5:2
|
|
7 Decembar, Ponedeljak
|
Gateshead – Southport
|
|
0:1
|
|
Maklsfild Town – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
18 Decembar, Petak
|
Chester – Torquay United
|
|
4:1
|
|
Halifax Town – Tranmere
|
|
1:1
|
|
Welling United – Maklsfild Town
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Kiderminster
|
|
3:1
|
|
Olderšot Town – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Southport – Bromley
|
|
5:3
|
|
Forest Green Rovers – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Lincoln City – Barrow
|
|
2:2
|
|
Čeltnam Town – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Woking
|
|
1:5
|
|
25 Decembar, Petak
|
Bromley – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Lincoln City – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Forest Green Rovers
|
|
4:1
|
|
Wrexham – Southport
|
|
0:1
|
|
Olderšot Town – Woking
|
|
0:1
|
|
Maklsfild Town – Tranmere
|
|
1:2
|
|
Welling United – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Kiderminster – Čeltnam Town
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
27 Decembar, Nedelja
|
Gateshead – Guiseley
|
|
3:0
|
|
Southport – Barrow
|
|
2:1
|
|
Woking – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Dover Athletic – Bromley
|
|
2:3
|
|
Forest Green Rovers – Kiderminster
|
|
3:0
|
|
Chester – Maklsfild Town
|
|
0:2
|
|
Čeltnam Town – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Tranmere – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Olderšot Town
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Wrexham
|
|
2:0
|
|
Grimsby Town – Lincoln City
|
|
2:0
|
|
1 Januar, Petak
|
Forest Green Rovers – Torquay United
|
|
3:1
|
|
1 Januar, Petak
|
Gateshead – Barrow
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Welling United
|
|
0:0
|
|
Woking – Olderšot Town
|
|
2:1
|
|
Chester – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Grimsby Town – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Tranmere – Maklsfild Town
|
|
0:1
|
|
Southport – Wrexham
|
|
3:2
|
|
Halifax Town – Lincoln City
|
|
2:2
|
|
8 Januar, Petak
|
Wrexham – Woking
|
|
1:3
|
|
Barrow – Tranmere
|
|
3:4
|
|
Welling United – Grimsby Town
|
|
0:4
|
|
Boreham Wood – Čeltnam Town
|
|
0:0
|
|
Olderšot Town – Chester
|
|
3:1
|
|
Maklsfild Town – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Lincoln City – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Bromley – Southport
|
|
0:0
|
|
15 Januar, Petak
|
Lincoln City – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
22 Januar, Petak
|
Chester – Southport
|
|
0:0
|
|
Maklsfild Town – Olderšot Town
|
|
0:2
|
|
Grimsby Town – Altrincham
|
|
5:0
|
|
Welling United – Barrow
|
|
1:2
|
|
Forest Green Rovers – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Bromley – Tranmere
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Gateshead
|
|
0:2
|
|
Kiderminster – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Wrexham – Lincoln City
|
|
3:1
|
|
Woking – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
24 Januar, Nedelja
|
Dover Athletic – Čeltnam Town
|
|
1:2
|
|
25 Januar, Ponedeljak
|
Altrincham – Woking
|
|
3:1
|
|
Braintree Town – Wrexham
|
|
1:0
|
|
29 Januar, Petak
|
Tranmere – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Braintree Town – Chester
|
|
2:0
|
|
Čeltnam Town – Bromley
|
|
4:1
|
|
Lincoln City – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Woking – Barrow
|
|
2:2
|
|
Gateshead – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Maklsfild Town
|
|
2:1
|
|
Olderšot Town – Kiderminster
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Welling United
|
|
1:1
|
|
Eastleigh – Wrexham
|
|
1:1
|
|
1 Februar, Ponedeljak
|
Barrow – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Braintree Town – Welling United
|
|
1:0
|
|
5 Februar, Petak
|
Welling United – Altrincham
|
|
0:0
|
|
Barrow – Čeltnam Town
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Kiderminster
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Forest Green Rovers
|
|
2:2
|
|
Lincoln City – Eastleigh
|
|
3:0
|
|
8 Februar, Ponedeljak
|
Tranmere – Southport
|
|
1:0
|
|
Kiderminster – Eastleigh
|
|
3:2
|
|
Altrincham – Wrexham
|
|
1:1
|
|
Bromley – Grimsby Town
|
|
1:2
|
|
12 Februar, Petak
|
Olderšot Town – Tranmere
|
|
0:0
|
|
Čeltnam Town – Welling United
|
|
2:0
|
|
Altrincham – Lincoln City
|
|
3:3
|
|
Grimsby Town – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Southport – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kiderminster – Maklsfild Town
|
|
3:1
|
|
Wrexham – Bromley
|
|
2:0
|
|
Woking – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Forest Green Rovers
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Gateshead
|
|
4:0
|
|
15 Februar, Ponedeljak
|
Altrincham – Chester
|
|
0:2
|
|
Gateshead – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Braintree Town – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Čeltnam Town – Kiderminster
|
|
2:0
|
|
19 Februar, Petak
|
Bromley – Woking
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Gateshead – Olderšot Town
|
|
3:2
|
|
Boreham Wood – Torquay United
|
|
0:1
|
|
Tranmere – Čeltnam Town
|
|
0:1
|
|
Welling United – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Lincoln City – Southport
|
|
3:1
|
|
Kiderminster – Chester
|
|
2:2
|
|
Altrincham – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Grimsby Town
|
|
4:2
|
|
22 Februar, Ponedeljak
|
Braintree Town – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Čeltnam Town – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Wrexham – Kiderminster
|
|
2:0
|
|
Guiseley – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Woking
|
|
3:1
|
|
26 Februar, Petak
|
Grimsby Town – Southport
|
|
0:0
|
|
Maklsfild Town – Wrexham
|
|
0:0
|
|
Welling United – Olderšot Town
|
|
0:1
|
|
Chester – Tranmere
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kiderminster – Bromley
|
|
0:1
|
|
Barrow – Forest Green Rovers
|
|
2:2
|
|
Southport – Boreham Wood
|
|
0:3
|
|
29 Februar, Ponedeljak
|
Eastleigh – Čeltnam Town
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Kiderminster
|
|
2:1
|
|
Maklsfild Town – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Bromley – Welling United
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Southport
|
|
1:2
|
|
4 Mart, Petak
|
Forest Green Rovers – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
4 Mart, Petak
|
Southport – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Braintree Town – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Maklsfild Town
|
|
0:0
|
|
Tranmere – Gateshead
|
|
3:1
|
|
Woking – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Welling United – Čeltnam Town
|
|
1:1
|
|
Chester – Bromley
|
|
1:1
|
|
Lincoln City – Olderšot Town
|
|
2:0
|
|
Boreham Wood – Barrow
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Kiderminster
|
|
3:2
|
|
7 Mart, Ponedeljak
|
Eastleigh – Woking
|
|
2:1
|
|
Bromley – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Guiseley – Tranmere
|
|
2:2
|
|
Chester – Olderšot Town
|
|
8:2
|
|
Altrincham – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Braintree Town
|
|
0:0
|
|
Barrow – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
11 Mart, Petak
|
Olderšot Town – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Bromley – Guiseley
|
|
2:0
|
|
Barrow – Altrincham
|
|
3:2
|
|
Eastleigh – Chester
|
|
1:0
|
|
Southport – Welling United
|
|
3:3
|
|
Gateshead – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Tranmere
|
|
0:0
|
|
Maklsfild Town – Lincoln City
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Čeltnam Town – Woking
|
|
4:0
|
|
14 Mart, Ponedeljak
|
Torquay United – Halifax Town
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Bromley
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Lincoln City
|
|
4:1
|
|
Braintree Town – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Guiseley – Grimsby Town
|
|
2:2
|
|
18 Mart, Petak
|
Lincoln City – Kiderminster
|
|
1:2
|
|
Barrow – Bromley
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Čeltnam Town
|
|
1:0
|
|
Wrexham – Chester
|
|
3:0
|
|
Guiseley – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Southport
|
|
1:0
|
|
Tranmere – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Welling United – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Maklsfild Town
|
|
0:0
|
|
Altrincham – Olderšot Town
|
|
1:0
|
|
25 Mart, Petak
|
Braintree Town – Bromley
|
|
1:0
|
|
Tranmere – Lincoln City
|
|
3:2
|
|
25 Mart, Petak
|
Woking – Kiderminster
|
|
1:1
|
|
Gateshead – Maklsfild Town
|
|
0:3
|
|
Dover Athletic – Torquay United
|
|
5:0
|
|
Forest Green Rovers – Olderšot Town
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Welling United
|
|
0:0
|
|
Chester – Barrow
|
|
1:0
|
|
Southport – Guiseley
|
|
2:0
|
|
Čeltnam Town – Boreham Wood
|
|
4:1
|
|
Grimsby Town – Wrexham
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Altrincham
|
|
1:0
|
|
27 Mart, Nedelja
|
Bromley – Forest Green Rovers
|
|
1:2
|
|
Guiseley – Chester
|
|
3:3
|
|
Boreham Wood – Dover Athletic
|
|
3:0
|
|
Torquay United – Eastleigh
|
|
0:1
|
|
Barrow – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Lincoln City – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Maklsfild Town – Grimsby Town
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Southport
|
|
1:1
|
|
Kiderminster – Tranmere
|
|
0:2
|
|
Welling United – Woking
|
|
2:1
|
|
Olderšot Town – Braintree Town
|
|
2:1
|
|
Wrexham – Čeltnam Town
|
|
2:1
|
|
1 April, Petak
|
Čeltnam Town – Grimsby Town
|
|
3:1
|
|
1 April, Petak
|
Eastleigh – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Maklsfild Town – Braintree Town
|
|
3:1
|
|
Chester – Boreham Wood
|
|
2:2
|
|
Olderšot Town – Barrow
|
|
0:1
|
|
Kiderminster – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Forest Green Rovers – Wrexham
|
|
0:0
|
|
Southport – Woking
|
|
0:2
|
|
Tranmere – Welling United
|
|
1:2
|
|
Gateshead – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Bromley – Lincoln City
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
4 April, Ponedeljak
|
Torquay United – Chester
|
|
2:0
|
|
Olderšot Town – Grimsby Town
|
|
3:4
|
|
Halifax Town – Boreham Wood
|
|
3:2
|
|
Altrincham – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Barrow – Braintree Town
|
|
2:0
|
|
8 April, Petak
|
Lincoln City – Chester
|
|
2:1
|
|
Wrexham – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
Braintree Town – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Woking – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Welling United – Kiderminster
|
|
1:2
|
|
Barrow – Maklsfild Town
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Southport
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Tranmere
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Čeltnam Town
|
|
0:2
|
|
Altrincham – Bromley
|
|
0:0
|
|
Halifax Town – Olderšot Town
|
|
0:2
|
|
11 April, Ponedeljak
|
Kiderminster – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Braintree Town
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Wrexham
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Maklsfild Town – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Barrow
|
|
2:1
|
|
15 April, Petak
|
Tranmere – Wrexham
|
|
1:2
|
|
Forest Green Rovers – Woking
|
|
1:2
|
|
Chester – Welling United
|
|
4:0
|
|
Bromley – Torquay United
|
|
0:2
|
|
Southport – Lincoln City
|
|
2:2
|
|
Maklsfild Town – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Čeltnam Town – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Gateshead – Braintree Town
|
|
2:3
|
|
Olderšot Town – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Kiderminster – Barrow
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Altrincham
|
|
2:0
|
|
18 April, Ponedeljak
|
Woking – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Halifax Town – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
22 April, Petak
|
Lincoln City – Woking
|
|
2:3
|
|
Altrincham – Welling United
|
|
5:0
|
|
Eastleigh – Tranmere
|
|
0:1
|
|
Olderšot Town – Southport
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Kiderminster – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Torquay United – Barrow
|
|
2:2
|
|
Wrexham – Braintree Town
|
|
2:3
|
|
Gateshead – Bromley
|
|
3:1
|
|
Maklsfild Town – Čeltnam Town
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Chester
|
|
1:2
|
|
29 April, Petak
|
Guiseley – Torquay United
|
|
4:3
|
|
Halifax Town – Maklsfild Town
|
|
1:1
|
|
Čeltnam Town – Lincoln City
|
|
3:1
|
|
Southport – Kiderminster
|
|
3:4
|
|
Tranmere – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Chester – Gateshead
|
|
4:2
|
|
Woking – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Welling United – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Barrow – Wrexham
|
|
1:0
|
|
Bromley – Olderšot Town
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Altrincham
|
|
3:0
|
|
4 Maj, Sreda
|
Dover Athletic – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|