тур 1
|
19 січня, п`ятница
|
Амеліано – Насьональ Ас
|
|
1:0
|
|
20 січня, субота
|
Олімпія – Соль де Америка
|
|
1:1
|
|
Спортіво Лукеньо – 2 де Майо
|
|
2:0
|
|
21 січня, неділя
|
Серро Портеньо – Спортиво Трініденсе
|
|
3:1
|
|
Хенераль Кабальеро – Такуарі
|
|
2:1
|
|
22 січня, понеділок
|
Гуарані Ас – Лібертад
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
23 січня, вівторок
|
Насьональ Ас – Хенераль Кабальеро
|
|
2:2
|
|
24 січня, середа
|
Такуарі – Олімпія
|
|
0:1
|
|
Соль де Америка – Гуарані Ас
|
|
2:2
|
|
25 січня, четвер
|
Лібертад – Спортіво Лукеньо
|
|
2:1
|
|
2 де Майо – Спортиво Трініденсе
|
|
2:1
|
|
26 січня, п`ятница
|
Амеліано – Серро Портеньо
|
|
1:4
|
|
|
тур 3
|
27 січня, субота
|
Спортіво Лукеньо – Соль де Америка
|
|
1:1
|
|
28 січня, неділя
|
Олімпія – Насьональ Ас
|
|
2:2
|
|
Хенераль Кабальеро – Амеліано
|
|
1:1
|
|
29 січня, понеділок
|
Спортиво Трініденсе – Лібертад
|
|
1:2
|
|
Гуарані Ас – Такуарі
|
|
3:0
|
|
30 січня, вівторок
|
Серро Портеньо – 2 де Майо
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 4
|
2 лютого, п`ятница
|
Насьональ Ас – Гуарані Ас
|
|
1:4
|
|
3 лютого, субота
|
Соль де Америка – Спортиво Трініденсе
|
|
2:3
|
|
4 лютого, неділя
|
Такуарі – Спортіво Лукеньо
|
|
1:1
|
|
Хенераль Кабальеро – Серро Портеньо
|
|
2:2
|
|
5 лютого, понеділок
|
Лібертад – 2 де Майо
|
|
3:0
|
|
6 лютого, вівторок
|
Амеліано – Олімпія
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
9 лютого, п`ятница
|
2 де Майо – Соль де Америка
|
|
3:0
|
|
10 лютого, субота
|
Гуарані Ас – Амеліано
|
|
0:0
|
|
Спортиво Трініденсе – Такуарі
|
|
1:3
|
|
11 лютого, неділя
|
Олімпія – Хенераль Кабальеро
|
|
1:1
|
|
Серро Портеньо – Лібертад
|
|
1:1
|
|
12 лютого, понеділок
|
Спортіво Лукеньо – Насьональ Ас
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
16 лютого, п`ятница
|
Хенераль Кабальеро – Гуарані Ас
|
|
0:0
|
|
17 лютого, субота
|
Олімпія – Серро Портеньо
|
|
1:1
|
|
Амеліано – Спортіво Лукеньо
|
|
1:3
|
|
18 лютого, неділя
|
Соль де Америка – Лібертад
|
|
1:2
|
|
19 лютого, понеділок
|
Насьональ Ас – Спортиво Трініденсе
|
|
2:1
|
|
20 лютого, вівторок
|
Такуарі – 2 де Майо
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
24 лютого, субота
|
Спортіво Лукеньо – Хенераль Кабальеро
|
|
1:1
|
|
2 де Майо – Насьональ Ас
|
|
2:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Серро Портеньо – Соль де Америка
|
|
0:0
|
|
Спортиво Трініденсе – Амеліано
|
|
0:1
|
|
26 лютого, понеділок
|
Гуарані Ас – Олімпія
|
|
1:3
|
|
27 лютого, вівторок
|
Лібертад – Такуарі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
2 березня, субота
|
Амеліано – 2 де Майо
|
|
0:2
|
|
Гуарані Ас – Серро Портеньо
|
|
1:1
|
|
3 березня, неділя
|
Олімпія – Спортіво Лукеньо
|
|
1:0
|
|
Хенераль Кабальеро – Спортиво Трініденсе
|
|
3:2
|
|
5 березня, вівторок
|
Такуарі – Соль де Америка
|
|
0:2
|
|
18 квітня, четвер
|
Насьональ Ас – Лібертад
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
8 березня, п`ятница
|
Соль де Америка – Насьональ Ас
|
|
1:0
|
|
9 березня, субота
|
2 де Майо – Хенераль Кабальеро
|
|
1:1
|
|
10 березня, неділя
|
Серро Портеньо – Такуарі
|
|
0:1
|
|
Спортиво Трініденсе – Олімпія
|
|
1:1
|
|
11 березня, понеділок
|
Спортіво Лукеньо – Гуарані Ас
|
|
1:0
|
|
12 березня, вівторок
|
Лібертад – Амеліано
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 10
|
16 березня, субота
|
Спортіво Лукеньо – Серро Портеньо
|
|
0:1
|
|
17 березня, неділя
|
Олімпія – 2 де Майо
|
|
2:1
|
|
Хенераль Кабальеро – Лібертад
|
|
0:2
|
|
18 березня, понеділок
|
Гуарані Ас – Спортиво Трініденсе
|
|
1:2
|
|
Насьональ Ас – Такуарі
|
|
0:1
|
|
19 березня, вівторок
|
Амеліано – Соль де Америка
|
|
2:1
|
|
|
тур 11
|
28 березня, четвер
|
Такуарі – Амеліано
|
|
1:1
|
|
Спортиво Трініденсе – Спортіво Лукеньо
|
|
0:1
|
|
31 березня, неділя
|
Лібертад – Олімпія
|
|
0:0
|
|
Серро Портеньо – Насьональ Ас
|
|
1:0
|
|
1 квітня, понеділок
|
Соль де Америка – Хенераль Кабальеро
|
|
2:1
|
|
2 де Майо – Гуарані Ас
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
6 квітня, субота
|
Такуарі – Хенераль Кабальеро
|
|
1:1
|
|
Насьональ Ас – Амеліано
|
|
1:1
|
|
7 квітня, неділя
|
Лібертад – Гуарані Ас
|
|
2:1
|
|
Спортиво Трініденсе – Серро Портеньо
|
|
1:3
|
|
8 квітня, понеділок
|
Соль де Америка – Олімпія
|
|
0:0
|
|
2 де Майо – Спортіво Лукеньо
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
13 квітня, субота
|
Гуарані Ас – Соль де Америка
|
|
1:0
|
|
Спортиво Трініденсе – 2 де Майо
|
|
1:2
|
|
14 квітня, неділя
|
Олімпія – Такуарі
|
|
2:1
|
|
Хенераль Кабальеро – Насьональ Ас
|
|
1:2
|
|
15 квітня, понеділок
|
Серро Портеньо – Амеліано
|
|
3:0
|
|
Спортіво Лукеньо – Лібертад
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 14
|
20 квітня, субота
|
Соль де Америка – Спортіво Лукеньо
|
|
0:3
|
|
2 де Майо – Серро Портеньо
|
|
0:2
|
|
21 квітня, неділя
|
Лібертад – Спортиво Трініденсе
|
|
2:0
|
|
Амеліано – Хенераль Кабальеро
|
|
2:0
|
|
22 квітня, понеділок
|
Такуарі – Гуарані Ас
|
|
4:4
|
|
Насьональ Ас – Олімпія
|
|
0:1
|
|
|
тур 15
|
27 квітня, субота
|
Спортиво Трініденсе – Соль де Америка
|
|
4:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Спортіво Лукеньо – Такуарі
|
|
1:2
|
|
29 квітня, понеділок
|
Серро Портеньо – Хенераль Кабальеро
|
|
4:0
|
|
Гуарані Ас – Насьональ Ас
|
|
3:1
|
|
2 де Майо – Лібертад
|
|
2:0
|
|
30 квітня, вівторок
|
Олімпія – Амеліано
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
4 травня, субота
|
Амеліано – Гуарані Ас
|
|
0:3
|
|
Насьональ Ас – Спортіво Лукеньо
|
|
0:1
|
|
Лібертад – Серро Портеньо
|
|
1:3
|
|
5 травня, неділя
|
Такуарі – Спортиво Трініденсе
|
|
0:0
|
|
6 травня, понеділок
|
Соль де Америка – 2 де Майо
|
|
1:0
|
|
Хенераль Кабальеро – Олімпія
|
|
1:3
|
|
|
тур 17
|
11 травня, субота
|
Лібертад – Соль де Америка
|
|
4:1
|
|
2 де Майо – Такуарі
|
|
3:1
|
|
12 травня, неділя
|
Спортиво Трініденсе – Насьональ Ас
|
|
0:1
|
|
Серро Портеньо – Олімпія
|
|
1:1
|
|
Спортіво Лукеньо – Амеліано
|
|
0:0
|
|
14 травня, вівторок
|
Гуарані Ас – Хенераль Кабальеро
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
18 травня, субота
|
Олімпія – Гуарані Ас
|
|
2:1
|
|
Насьональ Ас – 2 де Майо
|
|
3:1
|
|
Амеліано – Спортиво Трініденсе
|
|
0:2
|
|
19 травня, неділя
|
Такуарі – Лібертад
|
|
0:0
|
|
Соль де Америка – Серро Портеньо
|
|
- : -
|
|
20 травня, понеділок
|
Хенераль Кабальеро – Спортіво Лукеньо
|
|
- : -
|
|
|
тур 19
|
25 травня, субота
|
2 де Майо – Амеліано
|
|
- : -
|
|
Спортиво Трініденсе – Хенераль Кабальеро
|
|
- : -
|
|
Соль де Америка – Такуарі
|
|
- : -
|
|
Серро Портеньо – Гуарані Ас
|
|
- : -
|
|
Спортіво Лукеньо – Олімпія
|
|
- : -
|
|
Лібертад – Насьональ Ас
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 20
|
1 червня, субота
|
Амеліано – Лібертад
|
|
- : -
|
|
Хенераль Кабальеро – 2 де Майо
|
|
- : -
|
|
Гуарані Ас – Спортіво Лукеньо
|
|
- : -
|
|
Такуарі – Серро Портеньо
|
|
- : -
|
|
Насьональ Ас – Соль де Америка
|
|
- : -
|
|
Олімпія – Спортиво Трініденсе
|
|
- : -
|
|
|
тур 21
|
8 червня, субота
|
2 де Майо – Олімпія
|
|
- : -
|
|
Спортиво Трініденсе – Гуарані Ас
|
|
- : -
|
|
Такуарі – Насьональ Ас
|
|
- : -
|
|
Соль де Америка – Амеліано
|
|
- : -
|
|
Серро Портеньо – Спортіво Лукеньо
|
|
- : -
|
|
Лібертад – Хенераль Кабальеро
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 22
|
15 червня, субота
|
Олімпія – Лібертад
|
|
- : -
|
|
Спортіво Лукеньо – Спортиво Трініденсе
|
|
- : -
|
|
Насьональ Ас – Серро Портеньо
|
|
- : -
|
|
Гуарані Ас – 2 де Майо
|
|
- : -
|
|
Хенераль Кабальеро – Соль де Америка
|
|
- : -
|
|
Амеліано – Такуарі
|
|
- : -
|
|
|