2 Januar, Ponedeljak
|
Amur – Dinamo Mn
|
|
1:4
|
|
Baris – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:2
|
|
Avtomobilist – Avangard
|
|
1:7
|
|
Vityaz – Kuenluen
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Soči
|
|
5:2
|
|
CSKA Moskva – Dinamo Moskva
|
|
3:2
|
|
3 Januar, Utorak
|
Ak Bars – Severstal
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Spartak Moskva
|
|
3:2
|
|
Traktor – SKA
|
|
3:9
|
|
Salavat Julajev – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:1
|
|
4 Januar, Sreda
|
CSKA Moskva – Soči
|
|
2:0
|
|
Sibir – Avangard
|
|
3:1
|
|
Amur – Baris
|
|
4:3
|
|
Admiral – Dinamo Mn
|
|
1:2
|
|
5 Januar, Četvrtak
|
Torpedo NN – Spartak Moskva
|
|
5:2
|
|
Ak Bars – Vityaz
|
|
2:0
|
|
Neftekhimik – Severstal
|
|
4:3
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:2
|
|
Salavat Julajev – SKA
|
|
5:1
|
|
Traktor – Avtomobilist
|
|
4:3
|
|
Dinamo Moskva – Kuenluen
|
|
3:2
|
|
Amur – Baris
|
|
1:0
|
|
6 Januar, Petak
|
Sibir – Dinamo Mn
|
|
3:2
|
|
7 Januar, Subota
|
Severstal – Kuenluen
|
|
6:5
|
|
Soči – SKA
|
|
3:6
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Spartak Moskva
|
|
3:5
|
|
Neftekhimik – Vityaz
|
|
2:5
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Salavat Julajev
|
|
0:2
|
|
Traktor – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Avangard – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Dinamo Moskva – Torpedo NN
|
|
1:3
|
|
Admiral – Baris
|
|
3:0
|
|
8 Januar, Nedelja
|
Sibir – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Admiral – Baris
|
|
3:0
|
|
9 Januar, Ponedeljak
|
Avtomobilist – CSKA Moskva
|
|
4:2
|
|
Severstal – Torpedo NN
|
|
5:4
|
|
Dinamo Moskva – Salavat Julajev
|
|
3:2
|
|
SKA – Spartak Moskva
|
|
3:2
|
|
Soči – Vityaz
|
|
2:3
|
|
10 Januar, Utorak
|
Dinamo Mn – Kuenluen
|
|
2:6
|
|
Neftekhimik – Amur
|
|
1:0
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Traktor
|
|
0:1
|
|
Avangard – Ak Bars
|
|
1:2
|
|
11 Januar, Sreda
|
Baris – CSKA Moskva
|
|
2:5
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Admiral
|
|
1:2
|
|
Soči – Torpedo NN
|
|
2:3
|
|
12 Januar, Četvrtak
|
Spartak Moskva – Traktor
|
|
2:4
|
|
SKA – Dinamo Moskva
|
|
2:0
|
|
Dinamo Mn – Amur
|
|
1:2
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Severstal
|
|
6:2
|
|
Kuenluen – Vityaz
|
|
4:0
|
|
13 Januar, Petak
|
Baris – Neftekhimik
|
|
3:5
|
|
Salavat Julajev – Admiral
|
|
2:0
|
|
Ak Bars – Sibir
|
|
3:4
|
|
Soči – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:2
|
|
14 Januar, Subota
|
Dinamo Mn – Avtomobilist
|
|
3:2
|
|
CSKA Moskva – Severstal
|
|
4:2
|
|
SKA – Amur
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Traktor
|
|
4:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dinamo Moskva
|
|
0:2
|
|
Spartak Moskva – Kuenluen
|
|
3:2
|
|
15 Januar, Nedelja
|
Avangard – Neftekhimik
|
|
3:0
|
|
Baris – Sibir
|
|
1:2
|
|
Salavat Julajev – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:3
|
|
Ak Bars – Admiral
|
|
2:1
|
|
16 Januar, Ponedeljak
|
CSKA Moskva – SKA
|
|
4:2
|
|
Spartak Moskva – Avtomobilist
|
|
4:7
|
|
Dinamo Mn – Severstal
|
|
2:0
|
|
Torpedo NN – Dinamo Moskva
|
|
4:6
|
|
Kuenluen – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
0:3
|
|
17 Januar, Utorak
|
Amur – Admiral
|
|
3:1
|
|
Sibir – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
Avangard – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
Ak Bars – Salavat Julajev
|
|
2:1
|
|
Vityaz – Soči
|
|
3:2
|
|
18 Januar, Sreda
|
Dinamo Moskva – Avtomobilist
|
|
3:0
|
|
Torpedo NN – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:2
|
|
Severstal – SKA
|
|
1:2
|
|
Traktor – Baris
|
|
2:3
|
|
19 Januar, Četvrtak
|
Sibir – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:2
|
|
Ak Bars – Avangard
|
|
2:0
|
|
Kuenluen – Soči
|
|
5:1
|
|
Neftekhimik – Salavat Julajev
|
|
5:2
|
|
20 Januar, Petak
|
Dinamo Moskva – CSKA Moskva
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – SKA
|
|
2:6
|
|
Avtomobilist – Baris
|
|
3:5
|
|
Admiral – Amur
|
|
0:1
|
|
21 Januar, Subota
|
Spartak Moskva – Soči
|
|
2:0
|
|
Kuenluen – Vityaz
|
|
0:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Salavat Julajev
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Avangard
|
|
2:1
|
|
Severstal – Dinamo Mn
|
|
2:1
|
|
22 Januar, Nedelja
|
Torpedo NN – CSKA Moskva
|
|
3:1
|
|
Traktor – Ak Bars
|
|
1:4
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Baris
|
|
2:1
|
|
Sibir – Amur
|
|
4:6
|
|
23 Januar, Ponedeljak
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Vityaz
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskva – Dinamo Mn
|
|
4:3
|
|
24 Januar, Utorak
|
SKA – CSKA Moskva
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Amur
|
|
1:2
|
|
Salavat Julajev – Ak Bars
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Dinamo Moskva
|
|
3:1
|
|
Baris – Severstal
|
|
0:1
|
|
Avangard – Traktor
|
|
2:4
|
|
25 Januar, Sreda
|
Soči – Vityaz
|
|
2:5
|
|
Spartak Moskva – Torpedo NN
|
|
0:4
|
|
Kuenluen – Dinamo Mn
|
|
1:5
|
|
Admiral – Sibir
|
|
2:3
|
|
26 Januar, Četvrtak
|
CSKA Moskva – Amur
|
|
3:1
|
|
Soči – Vityaz
|
|
0:2
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – SKA
|
|
0:0
|
|
Salavat Julajev – Severstal
|
|
4:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Baris – Traktor
|
|
4:3
|
|
Avangard – Dinamo Moskva
|
|
3:2
|
|
27 Januar, Petak
|
Dinamo Mn – Torpedo NN
|
|
2:3
|
|
Kuenluen – Spartak Moskva
|
|
3:2
|
|
Admiral – Sibir
|
|
5:4
|
|
28 Januar, Subota
|
Baris – Dinamo Moskva
|
|
1:2
|
|
Salavat Julajev – Neftekhimik
|
|
3:2
|
|
Ak Bars – Traktor
|
|
6:0
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Avtomobilist
|
|
0:1
|
|
Vityaz – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:1
|
|
CSKA Moskva – Severstal
|
|
1:4
|
|
29 Januar, Nedelja
|
SKA – Torpedo NN
|
|
1:2
|
|
Dinamo Mn – Kuenluen
|
|
3:2
|
|
Admiral – Avangard
|
|
2:1
|
|
Amur – Sibir
|
|
1:2
|
|
30 Januar, Ponedeljak
|
Traktor – Dinamo Moskva
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
4:3
|
|
Severstal – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:1
|
|
Spartak Moskva – Soči
|
|
3:4
|
|